Zajímavé odkazy, cestování, hry, zábava

Připravili jsme seznam doporučených internetových stránek.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Fórky, černý humor, vtipy, frky, fóry, kameňáky

Chcete si zlepšit náladu? Fórky, černý humor, vtipy, frky, fóry, kameňáky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o blondýnách, murphyho zákony, vtipné citáty, vtipy o facebooku, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, kameňáky, anekdoty o politice, černý humor, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky apod.

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Onlinovky zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme onlinovky zdarma . Naleznete zde Akční hry, Pro dívky, Strategie, Bojové hry, Závody aut, Stolní a deskové hry, Sportovní hry, Logické hry, Brutální krvavé hry, Adventury, Animace, Karetní hry, Hry pro dva hráče, Hry pro děti, Střílečky, Skákačky a hopsačky a tak dále.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Klíčová slova: tipy, Seznam souborových přípon, kuriozity, Adventní magazín, Casino, PC tapety pro Windows, Biografie slavných osobností, volný čas, Hanoj city, webové stránky, internet, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, zdroje informací

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, zahraniční značky, informativní provozní značení, výstražné značky, značky upravující přednost apod.

Ftipy, fóry, černý humor, fórky, vtípky, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Ftipy, fóry, černý humor, fórky, vtípky, anekdoty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipy o cikánech, Frky ze života, O Windows, O ekonomech, Vtípky o blondýnkách, O ženách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o doktorech, O Němcích, Vtipy o policajtech, Vtipy o Pepíčkovi, O manželství, Frky o tchýních, O mužích, O gayích a homosexuálech, Vtipné hádanky, O škole, O Chucku Norrisovi, O Somálcích, O zvířátkách apod.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Internet, síť, cestování, hry, zábava

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Keywords:pro děti, linky, pro dospělé, výukové pomůcky, Cristiano Ronaldo football, Online hry pro děti zdarma, Státní vlaječky, prapory, cestování, Liverpool FC - Premiere league, počítače, Seznam souborových přípon, Federace USA

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Doporučené odkazy, cestování, hry, zábava

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst atd.

Anekdoty, vtipné texty, černý humor, vtipy, vtípky, fóry

Zkuste vypnout! Anekdoty, vtipné texty, černý humor, vtipy, vtípky, fóry. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipné hádanky, vtipy o facebooku, vtipné citáty, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, černý humor, fóry o homosexuálech, kameňáky, židovské anekdoty, anekdoty o politice, vtipy o metanolu, poslední věty před smrtí, vtipné básničky, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o blondýnách apod.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Klíčová slova: Onlinovky zdarma, F, Obrázky na PC zdarma ke stažení, Vánoční obrázky na PC, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Skvělé hry online zdarma, Vlajky měst a obcí České republiky, Celebrita Monica Bellucci, internetové stránky, F, Nejlepší školní testy a kvízy, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, čím prohlížet, v čem upravit, jak vytvořit, jak importovat, jak exportovat, jak otevřít, kterak editovat, jak spustit, jak přehrát, v čem spustit soubory z následujících kategorií: hudební audio soubory, koncovky souborů, komprimace dat, grafiku, šablony dokumentů, obrazy disků, internet a web, systémové soubory, konfigurační soubory, dokumenty, písma, fonty, spustitelné soubory apod.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Naleznete zde Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, výukové pomůcky, online testy a kvízy atd.

Adventní magazín - online vánoční webzine

Vánoce za dveřmi? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom se podívejte Adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční dárky, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční koledy, vánoční všehochuť, vánoční dekorace, vánoční filmy atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Šišky, Windows, Nový rok, Řetězy, Brambořík, Kinder, Adventní kalendář, Vánoční filmy, Keramický adventní věnec, Cesmína, Hostina, Láska nebeská, Kavkazská jedle, Dárky, Dia, Košíčky, Vánoční kaktus, Wallpaper, LED svíčky, Obrazovka, Lego, Televize, Zdraví, Adventní trhy, Samolepky, Vánoce, Lindt, Vánoční svícen, Vánoční prostírání, Kameňák, Rostliny apod.

Náš tip, cestování, hry, zábava

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako příroda, zločin a právo, sport, jídlo, nástroje, bankovnictví, nápoje, věda, matematika, nemoce, materiály, stavebnictví, kultura, chemie, psychologie, lékařství a medicína, filozofie, hardware, účetnictví, literatura, cestování, fyzika, technika, internet atd.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií informativní provozní značení, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, dodatkové tabulky, výstražné značky, značky upravující přednost apod.

Klíčová slova: webovky, školství, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Real Madrid football club, Přehled státních vlajek států světa, multimédia, Adventní magazín, Ruleta Online, stávky Roullete, Slovník pojmů Co je to?, Nejhranější hry online, URL

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Ilustrační obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrační obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako Velikonoce, velikonoční kliparty, dopravní prostředky, halloween, náboženství, hmyz, nápoje, zelenina, věda, sport, Vánoce a Advent, květiny, ptáci, přístroje, stavby, auta, symboly, smajlíci a emotikony, jídlo a nápoje, mapy, ovoce, zvířata, nástroje a přístroje, ženy a dívky atd.

Přehled státních vlajek států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Přehled státních vlajek států světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země střední Asie, státy Střední Ameriky, Antarktidy, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, země Afriky, evropské země a státy, země východní Asie apod.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Informace, cestování, hry, zábava

Klíčová slova: Slovník pojmů Co je to?, info, weby, humor, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Arsenal Football England, Full HD wallpapery ke stažení, Nejlepší online hry zdarma, Full HD tapety na PC zdarma, Dopravní značení, zadarmo, Hry pro dívky online, Celebrita Winona Ryder, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Dámská soupravička: Před obchodem s dámským prádlem říká Eriček Vášovi: „Vášo, kup mi, prosím tě, tu krásnou dámskou soupravičku.” „Eričku,” odvětí smutně přítel, „vždyť víš, že nemáme penízky.” „Prosím, prosím, kup mi ji,” naléhá Erik, „já budu večer vášnivý!” „Dobře, já ti ji teda koupím,” souhlasí přítel, „ale pamatuj si, že k MDŽ už nic nedostaneš!”

Po pohřbu se ptají známí vdovce: "Jaká byla poslední manželčina slova?" "Zprava dobré."

Najvšestrannejšie zviera je muž, pretože: - keď je zaľúbený, je somár - keď sa ožení je vôl - keď sa neožení, je osamelý vlk - keď podvedie manželku, je neverný pes - keď ho podvedie manželka, je paroháč - keď sa znovu ožení, tak sa to nedá porovnať s ničím, lebo také sprosté zviera na svete neexistuje!

Další odkazy:

Austria
Japonská modelka Eri Aikawa
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Vietnamská Hanoj
Drew Barrymore fotky
Doporučené internetové odkazy
Ekonomika Ruské federace
Partnerské internetové stránky
Sexy Uma Thurman
Linky na partnerské weby
Texas hold’em poker Çevrimiçi, kurallar, bahis, oyun
Filmy, natáčení, střih
Tipy na užitečné weby
Kliparty zadarmo ke stažení
Sexy Nicole Kidman

Děkujeme vám za vaši návštěvu.