Naše tipy, technika, zábava, informace

Doporučujeme vám následující webové stránky.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, regionů Francie atd.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Náš tip, technika, zábava, informace

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Klíčová slova: odkaz, humor, Stručný slovník pojmů a termínů, weby, Celebrita Sarah Jessica Parker, zeměpis, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Městské a obecní prapory obcí ČR, Velikonoční pozadí na plochu červené vajíčko, multimédia, Online zeměpisné testy zdarma, Webové online testy zdarma, Super free web games zdarma

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Naleznete zde Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, Matematické testy, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma atd.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Super free web games zdarma

Zkuste super free web games zdarma . Mj. na webu naleznete Skákačky a hopsačky, Bojové hry, Relaxační hry, Brutální krvavé hry, Logické hry, Hry pro dva hráče, Animace, Hry pro děti, Závody aut, Stolní a deskové hry, Střílečky, Postřehové hry, Pro dívky, Adventury, Karetní hry, Sportovní hry a tak dále.

World wide web, internet, technika, zábava, informace

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, dodatkové tabulky, výstražné značky, vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky apod.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Keywords:Přehled přípon a koncovek souborů, F, Nejlepší školní testy a kvízy, M, Jak na barvení vajíčka, Stručný encyklopedický slovník, webové stránky, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Přáníčka zdarma, linky, Biografie známých osobností, tipy

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, Matematické testy, online IQ testy zdarma, cizí jazyky atd.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Internet, síť, technika, zábava, informace

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: stavebnictví, materiály, software, matematika, bankovnictví, psychologie, nápoje, nástroje, ekonomie a ekonomika, účetnictví, zločin a právo, lékařství a medicína, literatura, věda, český jazyk, filozofie, fyzika, technika, politika, různé, náboženství a křesťanství, rostliny, počítače, kultura atd.

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Klíčová slova: zajímavosti, Adventní magazín, zdarma, Velikonoční blahopřání Mám čest být vajíčko, Online web Hry zdarma bez registrace, Přehled států světa a jejich vlajek, kuriozity, Omalovánky k vybarvení, Online hry zdarma, Vánoční magazín, Přehled státních vlajek států světa, počítače

Super free web games zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme super free web games zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Vánoční online hry, Velikonoční hry, Sportovní, Pro dívky, Závodní, Strategie, Logické, Bojové online gamesy, Klasické, Karetní, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky, Hry na vaření a smažení, Střílečky a podobně.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak převést, jak importovat, jak exportovat, jak spustit, čím zobrazit, jak otevřít, jak konvertovat, kterak editovat, v čem upravit, jak vytvořit, v čem spustit soubory z následujících kategorií: šablony dokumentů, komprimace dat, konfigurační soubory, video soubory, systémové soubory, spustitelné soubory, dokumenty, internet a web, grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků, obrazy disků, hudební audio soubory apod.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Pardubický kraj apod.

Informace, technika, zábava, informace

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Klíčová slova: Nejhranější hry online, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, zábava, Omalovánka velikonoční vejce, Obrázky ke stažení, zdroje informací, výukové pomůcky, Přejeme šťastné a veselé Velikonoce, R, Vlajky států USA, Pozadí na PC zdarma ke stažení

Vlajky států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Kentucky, Kalifornie, Colorado, Illinois, Wyoming, Alabama, Delaware, Minnesota, Západní Virginie, Jižní Dakota, Washington, Pensylvánie, Severní Dakota, Virginie, Jižní Karolína, Missouri, New York, Louisiana, Montana, Maryland, Oregon, Ohio, Texas, Arizona, Aljaška, Tennessee atd.

černý humor, fóry, kameňáky, vtipy, fórky, vtípky

Zkuste vypnout! černý humor, fóry, kameňáky, vtipy, fórky, vtípky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o facebooku, vtipné citáty, vtipné básničky, fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony, frky o zvířatech, černý humor, kameňáky, židovské anekdoty, vtipné hádanky, anekdoty o politice, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách, vtipy o metanolu apod.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: stavebnictví, psychologie, sport, zločin a právo, bankovnictví, rostliny, nástroje, český jazyk, cestování, různé, příroda, nápoje, zkratky, jídlo, politika, filozofie, literatura, software, počítače, hardware, latina, fyzika, kultura, chemie atd.

Nejhranější hry online

Milovníkům počítačových her doporučujeme nejhranější hry online. Naleznete zde Sportovní, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Karetní hry, Postřehové, Bojové gamesy, Logické, Stolní hry a deskovky, Akční hry a tak podobně.

Síť, technika, zábava, informace

Klíčová slova: Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Vlajky jednotlivých států USA, internetové stránky, Dopravní značení, Velikonoční přání k Velikonocům, Nejhranější online hry zdarma, cestování, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, internet, pro děti, webovky, Tapety pro Windows, 4

Několik fórů na závěr. Vtip Kulturák: Jdou dva teplouši okolo stavby a tam je cedule: „Výstavba teplárny.” Jeden zajasá a říká: „To je super, stavěj nám kulturák!”

V České republice rychle klesá spotřeba tvrdého alkoholu. Dle vyjádření prodejců jsou spotřebitelé pitím alkoholu již značně otrávení.

Přijde chlap do baru, kde obsluhuje barman - robot. Ten mu natočí perfektní pivo a zeptá se ho, jaké má IQ. Chlápek odpoví, že někde kolem 150. Barman se s ním plynně začne bavit o kvantové fyzice, globálním oteplování, makroekonomice, nanotechnologiích. Chlap je z toho celý vedle, tak si říká, že ho vyzkouší. Jde domů, převlékne se a vrátí se do baru.... Barman mu opět natočí perfektní pivo a ptá se na IQ. Chlápek řekne, že má kolem stovky. Robot s ním začne kecat o ženských, o fotbale, o autech. Chlapovi se to hrozně líbí, tak jde zase domů, převlékne se a vrátí se do baru. Obdrží opět perfektní pivo a obvyklý dotaz. Tentokrát řekne robotovi, že má IQ 50. Na to se barman nakloní až k němu a pomalu, ale skutečně pomalu, říká: "Tak co? Zase budeme letos volit Paroubka?"

Další odkazy:

Srandovní textová blahopřání k Velikonocům
Sítě pro chytráky
Tipy na užitečné weby
Obrázek žluté vajíčko
Velikonoční omalovánka Zajíček s vajíčky
Tipy na Partnerské weby
Tým NHL Philadelphia Flyers
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Tapeta na plochu Velikonoční zajíček
Zajímavé webové stránky
Obrázek Velikonoční králíček
Jenny Mc Carthy
Naše tipy na užitečné weby
Přání, gratulace zadarmo ke stažení
Obrázek prasátkové vejce

Děkujeme vám za vaši návštěvu.