Dále doporučujeme, technika, kultura, volný čas

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace . Naleznete zde Sportovní, Karetní, Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče, Vánoční online hry, Velikonoční hry, Klasické, Strategie, Hry na vaření a smažení, Oddechové, parkování - parkovačky, Pro dívky, Závodní, Střílečky, Logické a podobně.

Doporučené odkazy, technika, kultura, volný čas

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Vánoční magazín - online vánoční magazín

Blíží se doba adventní? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Pak zkuste Vánoční magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční filmy, materiály ke stažení, vánoční přání, vánoční všehochuť, vánoční stromeček, vánoční dárky, vánoční dekorace, vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Křesťanství, Jmenovky, Vánoční svíčky, Vánoce, Pastýř, Kapr, Filmy, Vánoční ozdoby, Štěstí, Písnička, Brno, Koledy, Wallpaper, Strom, Vánoční dekorace, Vosí hnízda, Schleich, Milka, Kavkazská jedle, Tapeta, Borovice, Lindt, Adventní neděle, Skleněné ozdoby, Francouzsky, Vánoční punč, Umělý vánoční stromek, Nový rok, Rostliny, Jesličky, Vykrajovátka apod.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Klíčová slova: Vánoční magazín, zadarmo, Nejlepší školní testy a kvízy, Stručný slovník pojmů a termínů, Obrázky na plochu stavby, Seznam souborových přípon, Přehled států světa a jejich vlajek, pro děti, SMS přání k jmeninám podle jmen, Seznam souborových přípon, internetové stránky, Biografie slavných osobností, Webové online hry zdarma

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií značky upravující přednost, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, zahraniční značky apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: ekonomie a ekonomika, sport, psychologie, cestování, latina, školství, software, technika, bankovnictví, politika, chemie, internet, hardware, literatura, zkratky, český jazyk, počítače, nápoje, náboženství a křesťanství, fyzika, rostliny, kultura, nástroje, jídlo atd.

Internet, síť, technika, kultura, volný čas

Přehled států světa a jejich vlajek

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Přehled států světa a jejich vlajek. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Afriky, země východní Asie, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, Antarktidy, země jižní Asie, evropské země a státy, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky apod.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Staré hry online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste staré hry online Hry jsou rozdělené kategorií: Akční hry, Hry pro dva hráče, Skákačky a hopsačky, Strategie, Bojové hry, Stolní a deskové hry, Brutální krvavé hry, Adventury, Hry pro děti, Postřehové hry, Pro dívky, Střílečky, Logické hry, Relaxační hry, Animace, Karetní hry a tak dále.

Keywords:odkaz, Kliparty zdarma ke stažení, zdroje informací, školství, World countries flags, zdarma, multimédia, č, Přáníčka a obrázky k svátku, tipy, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Prapory regionů a království

Moudra, úsloví, výroky, motta, rčení, přísloví, moudrosti

Slavné citáty, Moudra, úsloví, výroky, motta, rčení, přísloví, moudrosti, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o ženách, citáty o penězích, citáty o odvaze, moudra o dětech, hlášky o alkoholu, citáty o bohu, citáty o zdraví, citáty o svobodě, přísloví o naději, citáty o bohatství, citáty o přátelství, citáty o lásce, citáty o dobru, citáty o nenávisti, citáty o člověku, citáty o smutku, citáty o manželství, citáty o neštěstí, citáty o smrti, citáty o lži od různých známých osobností.

Anekdoty, černý humor, vtipy, fórky, kameňáky, ftipy

Chcete se pobavit? Anekdoty, černý humor, vtipy, fórky, kameňáky, ftipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: anekdoty o politice, vtipné citáty, murphyho zákony, vtipy o blondýnách, vtipné hádanky, poslední věty před smrtí, vtipy o metanolu, židovské anekdoty, vtipné básničky, kameňáky, fóry o homosexuálech, frky o zvířatech, vtipy o facebooku, černý humor, vtipy o mužích, chlapech apod.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Informace, technika, kultura, volný čas

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

PC pozadí pro Windows - wallpapers na plochu počítače

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste PC pozadí pro Windows. jsou vhodná pro obrazovka počítače, notebook, počítač, PC, mobil, monitor, tablet, smartphone, displej, ultrabook, phablet a pro operační systémy Windows 7, Java ME, OSX, FreeBSD, Android, Windows NT, Linux Ubuntu, Mac, Lubuntu, Windows Server 2012, Chrome OS. Pozadí na plochu počítače jsou přehledně rozdělené do kategorií: dopravní prostředky, hry a herní wallpapery, adventní a vánoční tapety, zvířata, jídlo a nápoje, 3D a Abstraktní, hudební tapety, psi a štěňátka, wallpapery, sportovní pozadí, příroda, krajina, motorky, motocykly, moře, oceány, pláže, letadla, noční města, auta, Velikonoce - velikonoční tapety, operační systémy, Windows, budovy a stavby, vojenské Army tapety a zbraně. Dostupné rozměry 1536x864, 1440x900, 2160x3840, 2048x1080, 1920x1440, 320x568, 1536x2560, 360x640, 2560x1440, 750x1334, 1152x1920, Full HD 1080x1920, 2048x1536, 640x480, 1536x2048, 1600x2560 atd.

Klíčová slova: Super online hry zdarma, Staré hry online, Adventní magazín, Přání, přáníčka, blahopřání, počítače, Seznam zkratek a akronymů, A, Natalie Portman, Vlajky jednotlivých států USA, kuriozity, Wallpapers na PC ke stažení, internet

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: regionů Francie, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, rakouských zemí atd.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako filozofie, fikce a fantasy, rodinné a příbuzenské vztahy, nadpřirozené osoby, hanlivé až sprosté přezdívky, zločin a právo, lékařství, křesťanství, záliby a hobby, školství a vzdělávání, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, mytologie, žurnalisté a novináři, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, politici, národnost, státní správa, psychologie, politika, osobnosti, vlastnosti, umělci a umění, herectví, herci a herečky, věda atd.

World wide web, internet, technika, kultura, volný čas

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

černý humor, fórky, frky, vtipy, vtípky, kameňáky

Chcete se pobavit? černý humor, fórky, frky, vtipy, vtípky, kameňáky. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: kameňáky, vtipy o blondýnách, murphyho zákony, černý humor, anekdoty o politice, vtipné citáty, vtipy o facebooku, fóry nejen o českém hokeji, frky o zvířatech, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o metanolu, vtipné básničky, vtipné hádanky, fóry o homosexuálech apod.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Klíčová slova: Super online kvízy, URL, Kliparty pro Office, Přáníčka k svátku a jmeninám, Databáze osobností Kdo je to?, Dopravní značení, M, Arsenal Football England, linky, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, A

Prapory regionů a království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, krajů České republiky, regionů Francie, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa atd.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Hlavní město Praha, Plzeňský kraj, Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj apod.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Náš tip, technika, kultura, volný čas

Klíčová slova: humor, PC pozadí pro Windows, Webové online hry zdarma, webové stránky, Nejlepší zeměpisné kvízy, Blahopřání, gratulace, přání, oslava, hyperlinky, pro dospělé, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Online web Hry zdarma bez registrace, odkazy, Pozadí na plochu počítače, Poker online, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Dotaz: Ptají se reportéři na tiskové konferenci vedoucího jedné hokejové reprezentace: „Proč vaše mužstvo neustále mění trenéry?” „Protože jim to nejde.” „A proč jim to nejde?” „Protože je neustále měníme!”

Vstoupí pacient do ordinace a lékař jen zaúpí: „Člověče, vy jste si spletl ordinaci. Nohy se vám podlamují a chodíte, jako byste měl natrženou prdel. Ale tady je oční!” „No právě, pane doktore. Sehnal jsem si místo barmana v gay klubu. Vysoký plat, velký dýška, prostě paráda. Mám jen jeden problém, tik na levém oku. Když se rozčílím, chytne mě tik, začnu okem mrkat a než se otočím, už to do mě některý hošan šije!”

Délka minuty závisí na tom, na které straně dveří od záchodu se nalézáš.

Další odkazy:

Omalovánky k vytištění pro děti
AC Milan, Milano Lombardiya’da kurulan
Tipy na zajímavé weby
Online omalovánky
Freeware
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Kliparty zadarmo ke stažení
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Brooke Burke
Tipy na Partnerské weby
Tým NHL Winnipeg Jets
Cestování po USA
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Paris Saint-Germain F.C.
Celebrita Isla Fisher

Děkujeme vám za vaši návštěvu.