Tipy na zajímavé weby, cestování, hry a informace

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako český jazyk, materiály, zločin a právo, internet, příroda, rostliny, ekonomie a ekonomika, školství, cestování, bankovnictví, kultura, matematika, psychologie, různé, fyzika, nemoce, software, počítače, technika, literatura, náboženství a křesťanství, lékařství a medicína, filozofie, nápoje atd.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Přehled států světa a jejich vlajek

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Přehled států světa a jejich vlajek. V této rozsáhlé kolekci naleznete státy Střední Ameriky, země jižní Asie, země Afriky, Antarktidy, státy jižní Ameriky, země východní Asie, evropské země a státy, státy Blízkého východu, země střední Asie, země Severní Ameriky apod.

Informace, cestování, hry a informace

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Adventní magazín - online vánoční webzine

Blíží se doba adventní? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom zkuste Adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční stromeček, vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, vánoční koledy, vánoční zábava, vánoční dekorace, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, vánoční všehochuť atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Křesťanství, Jmelí, Pro děti, Adventní svícen, K Tisku, Omalovánky, Atmosféra, Vánoční pozadí, Adventní věnec, Korálky, Lindt, Popelka, Přání, Vánoční filmy, Vánoční kaktus, Striezelmarkt, Špalda, Patchwork, Betlém, Vánoční hvězda, Pozadí, Plzeň, Adventní neděle, Kavkazská jedle, Vánoční svařák, Strom, Jarmark, Tiskárna, Vosí hnízda, Vánoční punč, Václavské náměstí apod.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Klíčová slova: V, Free game online hry, F, Tapety do mobilu, Póquer online, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Vlajky zemí světa, zábava, Biografie Heather Locklear, výukové pomůcky, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, zdarma, školství

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Fórky, anekdoty, vtipy, ftipy, černý humor, vtipné texty

Chcete se pobavit? Fórky, anekdoty, vtipy, ftipy, černý humor, vtipné texty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: frky o zvířatech, poslední věty před smrtí, anekdoty o politice, vtipy o facebooku, kameňáky, vtipné citáty, murphyho zákony, černý humor, vtipné básničky, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o metanolu, fóry o homosexuálech, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o blondýnách, vtipné hádanky apod.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Doporučené odkazy, cestování, hry a informace

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: firmy a společnosti, obecné zkratky, země EU, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, měny, úřady a ministerstva, internetové domény 1. řádu, geocaching, politické strany a hnutí, státy usa, okresy České republiky, hudební zkratky apod.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Keywords:Adventní magazín, volný čas, zajímavosti, Slovník pojmů Co je to?, Turecký Istanbul, zeměpis, doporučujeme, Seznam vlajek amerických států, Wallpapers na plochu, internetové stránky, Dopravní značení, pro děti

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Pozadí na PC - full HD tapety na PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Pozadí na PC. můžete využít v phablet, mobilní telefon, tablet, smartphone, mobil, displej, počítač, PC, monitor, notebook, obrazovka počítače a pro operační systémy Windows Server 2012, Windows Me, Windows 10, Microsoft Windows 8, Java ME, Android, Windows 95, Apple iOS (iPhone), Windows 2000, BlackBerry OS, Windows 98. Wallpapers na zdarma PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako 3D a digitalní abstraktní tapety, armáda, válka, zbraně, sportovní wallpapery, hmyz a pavouci, oceán, moře, pláže, tenisté a tenistky, Formule 1, širokoúhlé Full HD widescreen, motorky, Rally, závody aut, fantasy, sportovní a závodní auta, free wallpapers, zvířata, nature - příroda, ptáci, fraktály, velkoměsta a noční život. Mnoho verzí a velikostí jako 1152x1920, 2048x1080, 360x760, 2560x1920, 1152x864, 1440x900, 1920x1280, 1800x1440, 800x1280, 1600x900, 2160x3840, 1600x900, 1920x1200, HD 1280x720, 1024x600, 320x568 atd.

Vtipy, vtipné texty, černý humor, frky, kameňáky, ftipy

Zkuste vypnout! Vtipy, vtipné texty, černý humor, frky, kameňáky, ftipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: frky o zvířatech, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, černý humor, fóry o homosexuálech, fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, vtipné citáty, vtipy o metanolu, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, murphyho zákony, vtipné básničky, kameňáky, vtipné hádanky apod.

Síť, cestování, hry a informace

Online hry zdarma

Zkuste online hry zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Logické hry, Sportovní gamesy, online html5 hry, Oblíkačky, Adventní, vánoční hry, Akční gamesky, Hry s koňmi, Hannah Montana, Holčičí, dívčí hry pro holky, Skákací a hopsací gamesky, Omalovánky, Vzdělávací a výukové hry, Deskovky, Oddechové hry, Barbie hry, Farmářské hry, Vaření a smažení, Střílecí hry, Karetní hry - solitaire, Adventury, Puzzle a skládačky apod.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, rakouských zemí, polských vojvodství atd.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, v čem upravit, kterak editovat, jak přehrát, jak převést, čím prohlížet, v čem spustit, jak konvertovat, jak otevřít, jak exportovat, čím zobrazit následující typy souborů: konfigurační soubory, hudební audio soubory, písma, fonty, grafiku, obrazy disků, zdrojové kódy programovacích jazyků, internet a web, dokumenty, video soubory, šablony dokumentů, komprimace dat, systémové soubory apod.

Klíčová slova: Hry pro dívky online, Vlajky měst České republiky, multimédia, Obrázek Náruživá kuřačka, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Hry pro nejmenší děti online zdarma, odkaz, Pozadí na plochu monitoru, Ilustrace, obrázky, odkazy, Biografie slavných osobností, linky

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Zahrajte si hry pro nejmenší děti online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Vánoční online hry, Onlinovky pro dva hráče, Oddechové, Klasické, Sportovní, Bojové online gamesy, Strategie, Velikonoční hry, Hry na vaření a smažení, Závodní, Stolní hry a deskovky, Karetní, Pro dívky, Logické, parkování - parkovačky a podobně.

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako muži, auta, ovoce, hudba, dopravní prostředky, náboženství, zelenina, přístroje, osobnosti a lidé, halloween, zvířata, ženy a dívky, symboly, věda, nápoje, hmyz, mapy, květiny, Velikonoce, velikonoční kliparty, rostliny, sport, smajlíci a emotikony, Vánoce a Advent atd.

Náš tip, cestování, hry a informace

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Nejhranější online hry zdarma

Doporučujeme nejhranější online hry zdarma. Naleznete zde Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Závodní moto hry, Logické, Akční hry, Postřehové a tak podobně.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Klíčová slova: Přehled států světa a jejich vlajek, Vlajky měst České republiky, Přehled přípon a koncovek souborů, Fotografie Mamiko Tayama, Hry pro dívky online, tipy, humor, Cristiano Ronaldo football, webové stránky, Online hry zdarma, weby

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa atd.

Tapety do mobilu - wallpapers na PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Tapety do mobilu. doporučujeme pro smartphone, displej, ultrabook, mobilní telefon, mobil, phablet, PC, obrazovka počítače, tablet, monitor, počítač a pro operační systémy Red Hat Linux, Java ME, Windows 10, SUSE Linux, Linux Mint, Apple iOS (iPhone), macOS, Windows 95, Linux Ubuntu, Windows 2000, Chrome OS. Tapety na plochu počítače jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako sportovní pozadí, voda a bubliny, noční města, budovy a stavby, auta, jídlo a nápoje, Velikonoce - velikonoční tapety, zvířata, moře, oceány, pláže, psi a štěňátka, rostliny, 3D a Abstraktní, vesmír, planety, galaxie, adventní a vánoční tapety, dopravní prostředky, Roztomilá zvířátka, operační systémy, Windows, květiny, kytky, motorky, motocykly, wallpapery. Stahujte ve velikostech 412x846, 750x1334, 1680x1050, 800x1280, 1366x1024, 360x720, 1600x2560, 1536x2048, 1080x1800, 1280x768, 2560x1600, 854x480, 768x1024, 2160x3840, 1920x1080 Full HD, 320x568 atd.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií panovníci, prezidenti, králové a círaři, fikce a fantasy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, sportovci a sportovkyně, herectví, herci a herečky, historie, žurnalisté a novináři, záliby a hobby, nadpřirozené osoby, poruchy, podnikání a podnikatelé, národnost, křesťanství, rodinné a příbuzenské vztahy, psychologie, politici, politika, školství a vzdělávání, profese a zaměstnání, státní správa, věda, přezdívky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, lékařství atd.

Motta, přísloví, myšlenky, výroky, aforismy, moudrosti, úsloví

Citáty slavných, Motta, přísloví, myšlenky, výroky, aforismy, moudrosti, úsloví, z kategorií hlášky o alkoholu, citáty o lži, citáty o člověku, citáty o přátelství, moudra o dětech, citáty o nenávisti, citáty o neštěstí, citáty o ženách, citáty o odvaze, citáty o rozumu, přísloví o naději, citáty o smrti, citáty o dobru, citáty o manželství, citáty o kráse, citáty o penězích, citáty o štěstí, citáty o zlu, citáty o lásce, citáty o bohu od různých známých osobností.

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako zvířata, osobnosti a lidé, nápoje, věda, rostliny, Velikonoce, velikonoční kliparty, smajlíci a emotikony, sport, muži, hudba, přístroje, jídlo a nápoje, zelenina, nástroje a přístroje, auta, ženy a dívky, hmyz, Vánoce a Advent, dopravní prostředky, láska, náboženství, ptáci, květiny atd.

World wide web, internet, cestování, hry a informace

Klíčová slova: Online vánoční webzine, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Online biografie, životopisy osobností, URL, Nejlepší zeměpisné kvízy, Obrázek Rozesmátá blondýna, internet, Pozadí na plochu počítače, M, kuriozity, Dopravní značení, Hry pro nejmenší online, Celebrity Jessica Alba, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Snímek na památku: A teď mě vyfoť na té skále.

Čtyři přátelé vyrazili hrát golf. Jeden se zdržel v klubu a tak ti ostatní šli napřed a vyprávěli si o osudech svých dětí: "Můj syn si udělal docela jméno ve stavebnictví. Začal jako tesař a vypracoval se, teď má vlastní stavební firmu. Je tak úspěšný, že loni dokonce daroval svému příteli kompletní nový barák." Druhý se přidává: "To můj synek začínal jako prodejce aut a teď je spoluvlastníkem celé sítě prodejen a vydělává tolik, že k vánocům dal kamarádovi nejnovější model Lincolna." Třetí pak vypráví o synovi, který se stal burzovním obchodníkem a teď dělá takové obchody, že si mohl dovolit věnovat jednomu svému kamarádovi portfolio nejlepších akcií za dva milióny." Když konečně dorazil čvrtý hráč, jeden mu říká, že si povídali o úspěších svých dětí a ptá se, jak si vedl jeho syn. Tak on tedy začne: "No, víte, abych pravdu řekl, nejsem nějak potěšen životní cestou svého syna. Už čtrnáct let dělá kadeřníka, a jak jsem nedávno zjistil, je homosexuál. Ale na druhou stranu je asi docela dobrej, protože jeho poslední tři partneři mu věnovali barák, auto a balík akcií."

Myš opatrně vykoukla z díry, ale slyšela mňoukání a proto zase rychle zalezla. O chvíli později vykoukne a slyší kokrhání. Nebojácně proto vyběhla z díry - a rovnou do drápů kocoura Mourka. "Tady je vidět," říká spokojeně kocour po chutné večeři, "jak je důležité umět cizí řeči!"

Další odkazy:

Wallpapers na plochu PC
Přání, blahopřání, přáníčka k jmeninám
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Katherine Heigl
Úspory a spoření
Zajímavé webové stránky
Avril Lavigne
Odkazy na partnerské weby
První kosmonaut Jurij Alexejevič Gagarin
Naše tipy na užitečné weby
Antistresové omalovánky pro dospělé
Vymalovánky k tisku
Odkazy na užitečné webové stránky
Přáníčka ke svatbě nebo k výročí
Wayne Mark Rooney Ingiliz futbolcudur

Děkujeme vám za vaši návštěvu.