Partnerské weby

Doporučujeme vám následující webové stránky.

Biografie známých osobností - online životopisy, biografie

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom zkuste Biografie známých osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií herci a herečky, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi, významné osobnosti atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Ministr zahraničí, Novinář, Zlatý slavík, Prezidenti ČR, Vůdce, New York Rangers, Žijící, Faraon, Herečka, Olympijští vítězové, Olympiáda, Exilový prezident, Miliardáři, Komunista, Životopis, Spisovatel, NHL, Královna, Egypt, Svatý, Závodník, Herec, Gymnasté, Voják, Česká královna, Pop, Válka, Prezident USA, Husité, Masový vrah, Vojevůdce, Diplomat, Poslanec, Český slavík, Slováci, Historik apod.

Pozadí na plochu počítače - full HD pozadí ke stažení

Dále vám doporučujeme: Pozadí na plochu počítače. lze použít v tablet, počítač, monitor, mobilní telefon, PC, smartphone, obrazovka počítače, displej, mobil, notebook, phablet a pro operační systémy Java ME, Windows 10 Mobile, BlackBerry OS, Apple iOS (iPhone), Microsoft Windows 8, FreeBSD, Linux Fedora, Chrome OS, Windows 98, Linux Ubuntu, Android. Obrázky na plochu počítače jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako dopravní prostředky, noční města, příroda, krajina, operační systémy, Windows, hudební tapety, adventní a vánoční tapety, hry a herní wallpapery, motorky, motocykly, Roztomilá zvířátka, sportovní pozadí, vojenské Army tapety a zbraně, jídlo a nápoje, 3D a Abstraktní, budovy a stavby, voda a bubliny, auta, letadla, vesmír, planety, galaxie, zvířata, psi a štěňátka. Zvolit si můžete rozměry 1280x800, 640x480, 1920x1200, 2048x1080, 1366x1024, 2560x2048, 360x720, 800x1280, 2160x3840, Full HD 1080x1920, 1152x1920, 1536x2560, 2048x1536, 1280x854, 1536x864, 1200x1920 atd.

Tapety na plochu PC - obrázky na PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Tapety na plochu PC. lze použít v smartphone, mobilní telefon, mobil, phablet, ultrabook, obrazovka počítače, tablet, počítač, PC, notebook, displej a pro operační systémy FreeBSD, Red Hat Linux, Windows 7, Linux Mint, macOS, Linux Xubuntu, BlackBerry OS, Windows 95, OSX, Windows NT, Apple iOS (iPhone). Full HD pozadí ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako hmyz a pavouci, sportovní wallpapery, motorky, Formule 1, fraktály, sportovní a závodní auta, nature - příroda, flóra, stromy, zvířata, Rally, závody aut, širokoúhlé Full HD widescreen, free wallpapers, květiny, 3D a digitalní abstraktní tapety, ptáci, armáda, válka, zbraně, vesmír, kosmos, fantasy. Vyberte si rozměr z 3200x1200, 3200x1800, 1440x2560, 1280x768, 1080x1920, 2048x1536, 1366x768, 1600x1200, 800x600, 2048x1080, 1280x800, 375x812, 750x1334, 2560x1600, 1024x600, 412x846 atd.

Informace

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Ftipy, černý humor, vtipné texty, fórky, vtipy, fóry

Chcete se uvolnit? Ftipy, černý humor, vtipné texty, fórky, vtipy, fóry. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O Somálcích, O škole, Frky ze života, O Slovácích, Vtipné hádanky, O ženách, O ekonomech, Vtípky o blondýnkách, O zvířátkách, O Němcích, Vtipy o policajtech, Vtipy o cikánech, O Windows, Frky o tchýních, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o doktorech, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Pepíčkovi, Frky, vtipy, vtípky, O Chucku Norrisovi, O důchodcích apod.

Online web Hry zdarma bez registrace

Vyzkoušejte online web Hry zdarma bez registrace Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Skákací a hopsací gamesky, Střílecí hry, Oblíkačky, Karetní hry - solitaire, Vzdělávací a výukové hry, Akční gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Adventní, vánoční hry, Adventury, Arkády a plošinovky, Omalovánky, Oddechové hry, Puzzle a skládačky, Vaření a smažení, Letecké simulátory, Hry s koňmi, Barbie hry, Deskovky, online html5 hry, Strategické onlinovky, Farmářské hry apod.

Klíčová slova: zdarma, Staré hry online, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, webové stránky, Indická Kalkata, Kliparty zdarma ke stažení, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Seznam vlajek amerických států, Barevné omalovánky, Vlajky měst a obcí České republiky, Slovník pojmů Co je to?, F, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Full HD pozadí ke stažení - full HD pozadí na PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Full HD pozadí ke stažení. doporučujeme pro mobilní telefon, obrazovka počítače, PC, displej, monitor, mobil, phablet, notebook, smartphone, ultrabook, tablet a pro operační systémy Windows 98, Windows 2000, Microsoft Windows Vista, Windows NT, Lubuntu, Mac, Windows 10, Windows 7, Linux Mint, BlackBerry OS, Linux Ubuntu. Full HD tapety ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zvířata, vesmír, planety, galaxie, květiny, kytky, adventní a vánoční tapety, vojenské Army tapety a zbraně, Velikonoce - velikonoční tapety, jídlo a nápoje, moře, oceány, pláže, příroda, krajina, operační systémy, Windows, budovy a stavby, 3D a Abstraktní, letadla, wallpapery, voda a bubliny, psi a štěňátka, hry a herní wallpapery, rostliny, noční města, hudební tapety. Dostupné rozměry 1920x1200, 1440x2560, 1280x1024, 375x812, 320x568, 1280x854, 1152x768, 393x786, 750x1334, hi res 2560x1920, 1920x1440, 2560x2048, 854x480, 1800x1440, 412x846, 360x760 atd.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Internet, síť

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Vlajky měst a obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst a obcí České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Pardubický kraj, Zlínský kraj, Královéhradecký kraj, Hlavní město Praha, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj apod.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Keywords:č, M, pro děti, internet, Přání ke kulatému výročí, V, odkaz, Tapety na plochu PC, Mali, Přehled státních vlajek států světa, Biografie známých osobností, Přehled zkratek a akronymů

Vtípky, frky, kameňáky, vtipy, fórky, fóry

Zkuste vypnout! Vtípky, frky, kameňáky, vtipy, fórky, fóry. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, vtipné citáty, fóry o homosexuálech, kameňáky, vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech, vtipné hádanky, vtipy o facebooku, vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, vtipy o metanolu, frky o zvířatech, anekdoty o politice, černý humor apod.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Síť

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník, info, humor, Celebrita Keira Knightley, Dopravní značky, V, počítače, Kristin Kreuk, Federace USA, zdroje informací, Super online hry zdarma, Online web Hry zdarma bez registrace

Kliparty pro Office

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro Office. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako dopravní prostředky, hudba, symboly, osobnosti a lidé, věda, stavby, Vánoce a Advent, rostliny, ženy a dívky, Velikonoce, velikonoční kliparty, mapy, ovoce, nápoje, náboženství, jídlo a nápoje, halloween, květiny, ptáci, sport, přístroje, zvířata, auta, hmyz atd.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

World wide web, internet

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Motta, hlášky, aforismy, myšlenky, výroky, úsloví, rčení

Citáty slavných, Motta, hlášky, aforismy, myšlenky, výroky, úsloví, rčení, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o svobodě, citáty o dobru, citáty o kráse, citáty o rozumu, citáty o bohatství, citáty o štěstí, citáty o lži, citáty o manželství, citáty o životě, citáty o zdraví, přísloví o naději, citáty o nenávisti, citáty o přátelství, citáty o penězích, moudra o dětech, citáty o smrti, citáty o smutku, hlášky o alkoholu, citáty o zlu, citáty o neštěstí od různých známých osobností.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení používané v naší vlasti? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií dodatkové tabulky, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, zahraniční značky apod.

Klíčová slova: Hry pro nejmenší děti online zdarma, zeměpis, cestování, MP3 Music download, webovky, Online testy zdarma, Online testy zdarma, Manchester United F.C., URL, Adventní magazín, kuriozity

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Náš tip

Klíčová slova: Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Pozadí na plochu počítače, Světové vlajky, Seznam souborových přípon, výukové pomůcky, Hanoj, Full HD pozadí ke stažení, pro dospělé, Přehled formátů souborů, Prapory regionů a království, zadarmo, Hry pro dívky online, Celebrity Heidy Klum, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Jak může ODS získat nové členy?: Proč může ODS jen velmi obtížně rozmnožovat počet svých členů? No, zkusili jste se už někdy rozmnožovat s modrým ptákem?

Jednou se zvířátka v lese domluví, že si nebudou znečišťovat svůj vlastní les a že si postaví kadibudku. Slovo dalo slovo a zvířátka si na paloučku vybudovala krásnou kadibudku. Druhý den jde kolem jelen a kouká, že je v kadibudce rozbité okénko. Svolá proto všechny zvířátka a povídá: "V kadibudce je rozbité okénko, může mi k tomu někdo něco říct?" Přihlásí se veverka a povídá: "No, víš jelene, hopkám si to takhle z větvičky na větvičku a v najednou se mě ptá medvěd z kadibudky, jestli nemám blechy. Tak jsem mu řekla, že ne, on mě popadnul, vytřel si se mnou prdel a prohodil mě okénkem." "Tak tohle by teda nešlo medvěde, budeš se chovat slušně", povídá na to jelen. Jelen okénko zasklí a jde domů. Další den, jde jelen zkontrolovat kadibudku a vidí, že je opět rozbité okénko. Znovu si zavolá zvířátka a povídá: "Zvířátka, zase je rozbité okénko, může mi k tomu někdo něco říct?" Přihlásí se zajíček a povídá: "No víš, hopkám si to takhle z mechu na mech, když se mě medvěd z kadibudky ptá, jestli nemám blechy. Tak jsem mu řekl, že ne, on mě popadnul, vytřel si se mnou prdel a prohodil mě oknem." Jelen už je nasranej a povídá medvědovi: "Tak poslouchej, ještě jednou se to bude opakovat, dojdu za myslivcem, on ně zastřelí a bude pokoj." Jelen znovu zasklí okénko a jde domů. Další den jde znovu zkontrolovat kadibudku a co nevidí. Kadibudka je rozmetaná na kaši po celé pasece. Znovu si pozve na kobereček všechna zvířátka a povídá. Co má znamenat ta rozmetaná kadibudka na pasece? Může mi k tomu někdo něco říct? Přihlásí se ježek a povídá: "Já bych věděl...."

Hoď mi sem to kladivo.

Další odkazy:

Přáníčka k svátku podle jmen, sms texty k jmeninám
Desktop computer wallpapers
Partnerské internetové stránky
Tým NHL Buffalo Sabres
Casino online
Odkazy na zajímavé weby
Kostky
Linky na partnerské weby
Přáníčka k svátku, veršované sms texty k jmeninám
Tipy na užitečné weby
Sexy Tara Reid
Vlajka Samoy
Naše tipy na užitečné weby
Tým NHL Vegas Golden Knights
Full-HD tapety na pozadí PC

Děkujeme vám za vaši návštěvu.