Partnerské weby, všeobecné informace zdarma

Doporučujeme vám následující webové stránky.

Online životopisy, biografie slavných osobností - Životopisy osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak se podívejte Online životopisy, biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vojáci, generálové, válečníci, novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Závodník, Ministři, Američané, AIDS, Stoletá válka, Češi, Pittsburgh Penguins, Máj, Sebevražda, Trest smrti, Imitátor, Habsburkové, Voják, Avangard Omsk, Státník, Egypt, Olympijský vítěz, Čech, Poslanec, Továrník, Kladno, Angličané, Hejtmani, Textař, Prezidenti ČR, Producent, Generalissimus, Překladatel, Country, Slovenští prezidenti, Mluvčí, Komunista, Královna, Fotograf, Normalizace, Žijící apod.

Obrázky vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Obrázky vlajek států světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země jižní Asie, Antarktidy, země Severní Ameriky, země střední Asie, země východní Asie, země Afriky, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie apod.

Vtípky, frky, vtipy, černý humor, fóry, vtipné texty

Potřebujete se naladit? Vtípky, frky, vtipy, černý humor, fóry, vtipné texty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipné hádanky, Vtípky o blondýnkách, Frky o tchýních, O manželství, Vtipy o cikánech, O mužích, Vtipy o doktorech, O Somálcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O gayích a homosexuálech, O důchodcích, O Slovácích, O Windows, O škole, Frky ze života, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o policajtech, O ženách, O ekonomech, O Němcích, O zvířátkách apod.

Doporučené odkazy, všeobecné informace zdarma

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: sport, psychologie, příroda, bankovnictví, ekonomie a ekonomika, fyzika, stavebnictví, hardware, filozofie, literatura, kultura, účetnictví, nástroje, materiály, nemoce, různé, počítače, jídlo, chemie, software, školství, technika, cestování, český jazyk atd.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Klíčová slova: V, kuriozity, Online vánoční webzine, odkaz, Countries and flags, tipy, Onlinovky zdarma, Stručný encyklopedický slovník, Obrázky ke stažení na plochu, F, Adventní magazín, Dopravní značky, PC pozadí pro Windows

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Pardubický kraj, Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj apod.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Síť, všeobecné informace zdarma

Vlajky států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky států USA. Zde naleznete například vlajky států Delaware, Missouri, Tennessee, Nové Mexiko, Západní Virginie, Utah, Arkansas, Colorado, New Hampshire, Iowa, Rhode Island, Florida, Idaho, New York, Severní Karolína, Maryland, Georgie, Louisiana, Alabama, Aljaška, Nebraska, Kansas, Minnesota, Mississippi, Montana, Pensylvánie atd.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Online vánoční webzine - online adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Potom navštivte Online vánoční webzine. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční filmy, vánoční přání, vánoční dárky, vánoční dekorace, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Sněhová vločka, Mrazík, Vánoční punč, Kameňák, SMS, bezlepkové cukroví, Vánoční stromek, Adventní kalendář, Kavkazská jedle, K Vytištění, Film, Silvestr, Nový rok, Francouzsky, Slámový adventní věnec, Vánoční ubrusy, Vánoční svíčky, Adventní svícen, Jarmark, Ostrava, Jesličky, Přání, Keramika, Advent, Cesmína, Šišky, Vánoční filmy, Vánoční tapety, Jmenovky, Anděl, Brambořík apod.

Keywords:Přehled formátů souborů, zadarmo, Stručný slovník pojmů a termínů, Online biografie, životopisy osobností, Slot machine, Obrázky vlajek států světa, odkazy, Online geografické testy zdarma bez registrace, Všehochuť - např. wallpapery, velikonoční a vánoční omalovánky, Pozadí na PC ke stažení, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, internetové stránky

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: výstražné značky, zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky apod.

World wide web, internet, všeobecné informace zdarma

Nejhranější online hry zdarma

Zapařte si nejhranější online hry zdarma. Naleznete zde Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Závodní moto hry, Akční hry, Logické, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Sportovní, Postřehové a tak podobně.

Online hry pro děti zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme online hry pro děti zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Závodní, Oddechové, Logické, Vánoční online hry, Bojové online gamesy, Stolní hry a deskovky, Velikonoční hry, Střílečky, Onlinovky pro dva hráče, Klasické, Karetní, Sportovní, parkování - parkovačky, Strategie, Pro dívky a podobně.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste nejlepší zeměpisné kvízy. Naleznete zde testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst atd.

Klíčová slova: ú, Přehled zkratek a akronymů, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Inzeruj, inzerce zdarma, Online životopisy, biografie slavných osobností, pro děti, Super free web games zdarma, Biografie Rose McGowan, Kliparty zdarma ke stažení, Vlajky měst a obcí České republiky, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, B

Adventní magazín - vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak vyzkoušejte Adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční stromeček, vánoční filmy, vánoční koledy, materiály ke stažení, vánoční dekorace, vánoční zábava, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Korálky, Jarmark, Štóla, Koleda, Štědrý den, Vídeňský punč, Dárky, Papírový vánoční stromek, Ježíš Kristus, Umělý vánoční stromek, Tapeta, Sám doma, Papírové ozdoby, Osvětlení do oken, Vánoční dekorace, Windows, Perníčky, Květiny, Cesmína, Omalovánky, SMS, Vánoční trhy, Popelka, Štěstí, Šišky, Vánoční prostírání, Vánoční kaktus, Nový rok, Bůh, Smrk, Advent apod.

úsloví, rčení, aforismy, moudrosti, moudra, hlášky, výroky

Citáty slavných, úsloví, rčení, aforismy, moudrosti, moudra, hlášky, výroky, . Naleznete zde moudra o dětech, citáty o lži, citáty o dobru, citáty o svobodě, citáty o štěstí, citáty o přátelství, citáty o odvaze, citáty o bohu, citáty o bohatství, citáty o zdraví, citáty o rozumu, hlášky o alkoholu, citáty o víře, citáty o neštěstí, citáty o smutku, přísloví o naději, citáty o smrti, citáty o manželství, citáty o penězích, citáty o zlu od různých známých osobností.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Informace, všeobecné informace zdarma

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako sport, hudba, nástroje a přístroje, muži, zelenina, halloween, přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty, ženy a dívky, láska, osobnosti a lidé, ptáci, nápoje, dopravní prostředky, jídlo a nápoje, Vánoce a Advent, rostliny, hmyz, květiny, smajlíci a emotikony, mapy, věda, ovoce atd.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Klíčová slova: počítače, Nejhranější online hry zdarma, F, Charlize Theron, pro dospělé, Přehled formátů souborů, Online testy zdarma bez registrace, Online omalovánky, hyperlinky, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, internet

Adventní magazín - vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak vyzkoušejte Adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční stromeček, vánoční filmy, vánoční koledy, materiály ke stažení, vánoční dekorace, vánoční zábava, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Korálky, Jarmark, Štóla, Koleda, Štědrý den, Vídeňský punč, Dárky, Papírový vánoční stromek, Ježíš Kristus, Umělý vánoční stromek, Tapeta, Sám doma, Papírové ozdoby, Osvětlení do oken, Vánoční dekorace, Windows, Perníčky, Květiny, Cesmína, Omalovánky, SMS, Vánoční trhy, Popelka, Štěstí, Šišky, Vánoční prostírání, Vánoční kaktus, Nový rok, Bůh, Smrk, Advent apod.

úsloví, rčení, aforismy, moudrosti, moudra, hlášky, výroky

Citáty slavných, úsloví, rčení, aforismy, moudrosti, moudra, hlášky, výroky, . Naleznete zde moudra o dětech, citáty o lži, citáty o dobru, citáty o svobodě, citáty o štěstí, citáty o přátelství, citáty o odvaze, citáty o bohu, citáty o bohatství, citáty o zdraví, citáty o rozumu, hlášky o alkoholu, citáty o víře, citáty o neštěstí, citáty o smutku, přísloví o naději, citáty o smrti, citáty o manželství, citáty o penězích, citáty o zlu od různých známých osobností.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Internet, síť, všeobecné informace zdarma

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Vyzkoušejte online hry zdarma bez registrace nebo instalace Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Strategie, Logické hry, Hry pro dva hráče, Sportovní hry, Brutální krvavé hry, Hry pro děti, Střílečky, Bojové hry, Karetní hry, Adventury, Akční hry, Pro dívky, Skákačky a hopsačky, Stolní a deskové hry, Postřehové hry, Relaxační hry a tak dále.

Bonmoty, přísloví, aforismy, výroky, moudrosti, myšlenky, motta

Citáty slavných, Bonmoty, přísloví, aforismy, výroky, moudrosti, myšlenky, motta, . Mj. na webu naleznete moudra o dětech, citáty o smutku, citáty o přátelství, citáty o penězích, hlášky o alkoholu, citáty o rozumu, citáty o neštěstí, přísloví o naději, citáty o lásce, citáty o bohu, citáty o víře, citáty o štěstí, citáty o kráse, citáty o manželství, citáty o smrti, citáty o lži, citáty o zdraví, citáty o dobru, citáty o odvaze, citáty o ženách od různých známých osobností.

Vtípky, ftipy, fórky, vtipné texty, kameňáky, vtipy

Chcete si zlepšit náladu? Vtípky, ftipy, fórky, vtipné texty, kameňáky, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, židovské anekdoty, anekdoty o politice, vtipy o metanolu, vtipné básničky, kameňáky, fóry o homosexuálech, vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí, murphyho zákony, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky apod.

Vlajky měst a obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst a obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj apod.

Klíčová slova: Seznam státních vlajek, URL, zdroje informací, Skvělé hry online zdarma, zdarma, Biografie Carmen Electra, doporučujeme, Vlajky států USA, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, cestování, školství, weby, Nejlepší web stránka, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Američan se baví s Čechem: Rozhovor Američana s Čechem: In the USA we have: Bill Clinton, Stevie Wonder, Bob Hope, Johny Cash.... In the Czech Republic we have Paroubek - no wonder, no hope, no cash.

Jde blondýnka se psem, zastaví se a čte noviny. Příjde k ní brunetka a ptá se: "To je krásnej pejsek, co stojí?" "Já taky nevím, proč si ten blbec nesedne."

Potkají se dvě staré známé, jedna je blondýna a druhá bruneta. Bruneta říká: "Tak si představ, Simono, našla jsem v kabelce své patnáctileté dcery řasenku a vůbec jsem nevěděla, že se maluje!" Blondýna si stěžuje: "Tak si představ, Marie, našla jsem v kabelce své patnáctileté dcery krabičku kondomů a vůbec jsem nevěděla, že má penis!"

Další odkazy:

Biografie Naomi Campbell
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Přáníčka k svátku
Naše tipy na užitečné weby
Fotografie Kate Moos
Odkazy na zajímavé weby
Paris Hilton
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Nádherná Sara Shimada
Zajímavé internetové odkazy
Státní vlajky zemí světa

Děkujeme vám za vaši návštěvu.