Partnerské weby, volný čas a zábava

Na tomto místě uvádíme odkazy na doporučené internetové stránky.

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako hudba, halloween, květiny, nástroje a přístroje, zelenina, smajlíci a emotikony, nápoje, jídlo a nápoje, mapy, ptáci, osobnosti a lidé, náboženství, hmyz, Velikonoce, velikonoční kliparty, láska, přístroje, ovoce, zvířata, rostliny, muži, věda, symboly, dopravní prostředky atd.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Síť, volný čas a zábava

Online web Hry zdarma bez registrace

Vyzkoušejte online web Hry zdarma bez registrace . V této jedinečné sbírce naleznete Sportovní, Karetní, Oddechové, Logické, Bojové online gamesy, Závodní, Klasické, Střílečky, Onlinovky pro dva hráče, Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky, Pro dívky, Velikonoční hry, Strategie, Stolní hry a deskovky a podobně.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: Online web Hry zdarma bez registrace, internet, Životopisy osobností, školství, Fotografie topmodelek, Tapety na plochu PC, M, tipy, Kasina, weby, multimédia, Pozadí na tablet, Členské země americké federace

Vlajky spojených států amerických

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky spojených států amerických. Zde naleznete například vlajky států New Jersey, Alabama, Aljaška, Iowa, Vermont, New York, Oregon, Virginie, Louisiana, Delaware, Florida, Nové Mexiko, Nebraska, Rhode Island, Washington, Severní Dakota, Severní Karolína, Massachusetts, Maine, Maryland, Kentucky, Pensylvánie, Tennessee, Mississippi, Missouri, Oklahoma atd.

Tapety na plochu PC - full HD wallpapers na PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Tapety na plochu PC. vhodné pro monitor, smartphone, mobil, PC, obrazovka počítače, ultrabook, displej, notebook, phablet, mobilní telefon, tablet a pro operační systémy Slackware, Windows 95, Windows Server 2012, Mac, macOS, Apple iOS (iPhone), Chrome OS, Linux Xubuntu, Windows 7, Windows NT, Android. Full HD tapety na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: fantasy, oceán, moře, pláže, fraktály, motorky, tenisté a tenistky, květiny, nature - příroda, sportovní wallpapery, armáda, válka, zbraně, Formule 1, flóra, stromy, free wallpapers, širokoúhlé Full HD widescreen, velkoměsta a noční život, 3D a digitalní abstraktní tapety, vesmír, kosmos, zvířata, hmyz a pavouci. Mnoho verzí a velikostí jako 1920x1080 Full HD, 1680x1050, 1920x1440, 2048x1536, 2560x1440, 2560x1920, 1440x900, 1280x854, 1080x1800, 800x600, 1600x900, 1152x864, 375x812, 1280x960, 1280x768, 360x640 atd.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií technika, fyzika, český jazyk, lékařství a medicína, matematika, zkratky, nástroje, hardware, různé, materiály, školství, ekonomie a ekonomika, účetnictví, počítače, latina, software, náboženství a křesťanství, zločin a právo, internet, rostliny, kultura, stavebnictví, psychologie, sport atd.

Náš tip, volný čas a zábava

Seznam vlajek měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Seznam vlajek měst České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Pardubický kraj, Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Olomoucký kraj apod.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Keywords:Nejlepší hry pro dívky, Životopisy slavných osobností, V, zeměpis, World countries and flags, humor, Onlinovky zdarma, info, Fotografie topmodelek, F, linky, zábava

Onlinovky zdarma

Zapařte si onlinovky zdarma. Naleznete zde Strategie, strategické hry, Akční hry, Sportovní, Karetní hry, Logické, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Závodní moto hry a tak podobně.

Online zeměpisné testy zdarma

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online zeměpisné testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst atd.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Doporučené odkazy, volný čas a zábava

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, dodatkové tabulky, informativní provozní značení, výstražné značky, zahraniční značky apod.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Klíčová slova: kuriozity, Online testy a kvízy zdarma, výukové pomůcky, Libya, cestování, Vlajky spojených států amerických, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Gratulace a přání, Super online kvízy, Přehled souborových přípon, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, A

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Životopisy slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Pak zkuste Životopisy slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: významné osobnosti, novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Normalizace, Vládce, Náboženství, Archivář, Rakousko-Uhersko, Diplomat, Pop, Slováci, Poslanec, KSČ, Druhá světová válka, První republika, Ekonom, Stoletá válka, Vojáci, HIV pozitivní, Architekt, Dramatik, Miliardář, Kněz, Mim, Zavražděn, Američan, Kancléř, Komunisté, Hudba, Imitátor, NHL, Továrník, Prezidenti USA, Historik, ČSSD, Renesance, Lord, Rakušan, Prezidenti apod.

World wide web, internet, volný čas a zábava

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Ftipy, vtipné texty, anekdoty, kameňáky, fóry, vtípky

Zkuste vypnout! Ftipy, vtipné texty, anekdoty, kameňáky, fóry, vtípky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O gayích a homosexuálech, O důchodcích, O ženách, Vtipné hádanky, O manželství, O škole, Vtipy o Bohu, Vtípky o blondýnkách, O zvířátkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Chucku Norrisovi, O mužích, Vtipy o Pepíčkovi, O Somálcích, Vtipy o doktorech, Frky, vtipy, vtípky, Frky o tchýních, O Slovácích, O Windows, Frky ze života, Vtipy o policajtech apod.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Klíčová slova: Přehled formátů souborů, zadarmo, Vánoční magazín, Antistresové omalovánky, Online vánoční magazín, Státní prapory, volný čas, Omalovánky k vybarvení zdarma, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, URL, Dopravní značení

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Životopisy slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Pak zkuste Životopisy slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: významné osobnosti, novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Normalizace, Vládce, Náboženství, Archivář, Rakousko-Uhersko, Diplomat, Pop, Slováci, Poslanec, KSČ, Druhá světová válka, První republika, Ekonom, Stoletá válka, Vojáci, HIV pozitivní, Architekt, Dramatik, Miliardář, Kněz, Mim, Zavražděn, Američan, Kancléř, Komunisté, Hudba, Imitátor, NHL, Továrník, Prezidenti USA, Historik, ČSSD, Renesance, Lord, Rakušan, Prezidenti apod.

Informace, volný čas a zábava

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte v čem upravit, jak převést, kterak editovat, jak exportovat, jak otevřít, čím prohlížet, čím zobrazit, jak vytvořit, jak přehrát, jak spustit, v čem spustit soubory těchto typů: komprimace dat, hudební audio soubory, písma, fonty, konfigurační soubory, systémové soubory, dokumenty, video soubory, koncovky souborů, šablony dokumentů, obrazy disků, internet a web, spustitelné soubory apod.

Životopisy osobností - online životopisy, biografie

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom zkuste Životopisy osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci, vojáci, generálové, válečníci, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, zločinci a vrazi, režiséři a scénáristé, herci a herečky, sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Textař, Normalizace, Královna, Protektorát, Prezident, Pop, Textařka, Druhá světová válka, Zpěvačka, Američané, Skladatel, Česká královna, Sebevražda, Hudebnice, Archivář, Starověký Egypt, Básníci, Komik, Hudba, Rétorika, Historik, Miliardáři, Ekonom, Malíř, Básník, Kancléř, Exilový prezident, Upálen, Habsburkové, Egypt, Ministr, Císař, Hokej, New York Rangers, Dabérka, Fotograf apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií záliby, zločin a právo, historie, vlastnosti, státní správa, umělci, profese a zaměstnání, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, lékařství, nadpřirozené osoby, herectví, herci a herečky, politika, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, hanlivé až sprosté přezdívky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, filozofie, mytologie, školství, žurnalisté a novináři, národnost, podnikání a podnikatelé, psychologie, věda, sport atd.

Vánoční magazín - vánoční web

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Potom se podívejte Vánoční magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční filmy, vánoční dárky, vánoční přání, vánoční dekorace, vánoční zábava, vánoční stromeček, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Televize, Adventní kalendář, Jmenovka, Vánoční pozadí, Santa Claus, Štědrý den, Václavské náměstí, Tisk, Třásně, Keramický adventní věnec, Vánoční hvězda, Filmy, Adventní neděle, Píseň, Šišky, Vánoční koledy, Omalovánky, Kavkazská jedle, Vánoční svícen, Vánoční ubrusy, Sám doma, Keramika, Přáníčko, Korálky, Film, Sněhulák, Křesťanství, Atmosféra, Ježíš Kristus, Rumové řezy, Vánoční ozdoby apod.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Klíčová slova: Super online kvízy, Dopravní značení, hyperlinky, Seznam vlajek měst České republiky, Stručný slovník pojmů a termínů, Vlajka Konfederace, V, Wallpapery na tablet, Státní vlaječky, prapory, doporučujeme, Webové html5 hry zdarma, Kliparty pro dokumenty, Romantické zamilované sms vzkazy, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Stížnost: Stížnost na hokejového sudího: „Při práci si neustále píská!”

"Víš, že na Kubě probíhá fidelizace?" - "Ne !?" - "No - koho chytnou, toho vykastrujou."

Co umí blondýnka nejlepšího k večeři? Rezervovat stůl v restauraci.

Další odkazy:

Obrázek čokoládové vajíčko
Doporučené internetové odkazy
Fotografie topmodelek
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Travel in Europe
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Shannon Elizabeth
Zajímavé webové stránky
Full-hd wallpapery, obrázky na plochu Windows
Odkazy na partnerské weby
Omalovánky pro děti online

Děkujeme vám za vaši návštěvu.