Zajímavé odkazy, hry i všeobecné informace

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Fórky, ftipy, kameňáky, vtipy, černý humor, frky

Chcete se pobavit? Fórky, ftipy, kameňáky, vtipy, černý humor, frky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O Němcích, Vtipy o Pepíčkovi, O Chucku Norrisovi, O zvířátkách, O Slovácích, Vtipy o Bohu, O škole, O ženách, Vtipy o policajtech, O mužích, Vtípky o blondýnkách, O důchodcích, O ekonomech, Vtipné hádanky, O Somálcích, Frky, vtipy, vtípky, O manželství, Frky ze života, Frky o tchýních, Vtipy o doktorech, O Windows apod.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Doporučené odkazy, hry i všeobecné informace

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií kultura, školství, zločin a právo, internet, chemie, latina, fyzika, nástroje, nápoje, literatura, matematika, technika, lékařství a medicína, stavebnictví, bankovnictví, software, zkratky, věda, český jazyk, jídlo, materiály, cestování, filozofie, hardware atd.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Online vánoční webzine - vše o Vánocích

Blíží se Vánoční čas? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak vyzkoušejte Online vánoční webzine. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční přání, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční zábava, materiály ke stažení, vánoční stromeček, vánoční dekorace, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Windows, Tisk, Vinná klobása, Wallpaper, Rostliny, Brambořík, Kuba, Lego, K Tisku, Dárky, Vánoční dekorace, Ježíš Kristus, Štědrý večer, Omalovánky, Vánoční pozadí, Bramborový salát, Adventní věnec, Tiskárna, Keramika, Vánoční hvězda, Lindt, Jmenovka, Plocha, Jarmark, Jmelí, Sněhulák, Láska nebeská, Jmenovky, Píseň, Historické ozdoby, Staroměstské náměstí apod.

Klíčová slova: zdarma, Městské a obecní prapory obcí ČR, R, Wallpapers na plochu počítače, Omalovánky k vybarvení, internet, Pozadí na PC, počítače, Manchester United fotbal Anglie, Super online kvízy, Americké federální vlajky, Vlajky států a zemí světa, Wallpapers na PC ke stažení

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií národnost, umělci, psychologie, filozofie, politici, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, státní správa, historie, poruchy, osobnosti, křesťanství, přezdívky, mytologie, zločin a právo, rodinné vztahy, vlastnosti, herectví, herci a herečky, politika, Spisovatelé a básníci, lékařství, nadpřirozené osoby, žurnalisté a novináři, záliby, hanlivé až sprosté přezdívky atd.

Vtipné texty, frky, anekdoty, kameňáky, černý humor, fórky

Chcete si zlepšit náladu? Vtipné texty, frky, anekdoty, kameňáky, černý humor, fórky. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipné básničky, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, kameňáky, frky o zvířatech, murphyho zákony, poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, vtipné citáty, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, vtipy o metanolu, fóry o homosexuálech apod.

Online hry zdarma

Zahrajte si online hry zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Oblíkačky, Letecké simulátory, Střílecí hry, Oddechové hry, Auta a závodní, Skákací a hopsací gamesky, online html5 hry, Adventní, vánoční hry, Sportovní gamesy, Akční gamesky, Barbie hry, Farmářské hry, Strategické onlinovky, Logické hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vaření a smažení, Deskovky, Arkády a plošinovky, Puzzle a skládačky, Vzdělávací a výukové hry, Hry s koňmi apod.

Síť, hry i všeobecné informace

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Skvělé hry online zdarma

Vyzkoušejte skvělé hry online zdarma. Naleznete zde Relaxační onlinovky, Postřehové, Sportovní, Karetní hry, Akční hry, Logické, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Keywords:Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, kuriozity, multimédia, Online zeměpisné testy zdarma, Heidy Klum, zábava, Skvělé hry online zdarma, Dopravní značky, Biografie Kate Winslet, Online hry zdarma, weby, Adventní magazín

Nejhranější online hry zdarma

Zahrajte si nejhranější online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Vaření a smažení, Akční gamesky, Deskovky, Oddechové hry, Barbie hry, Adventury, Vzdělávací a výukové hry, Letecké simulátory, Logické hry, Omalovánky, Arkády a plošinovky, Karetní hry - solitaire, Hry s koňmi, Oblíkačky, Skákací a hopsací gamesky, Střílecí hry, Hannah Montana, Sportovní gamesy, Auta a závodní, Holčičí, dívčí hry pro holky, Strategické onlinovky apod.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: vlastnosti, národnost, rodinné vztahy, věda, Spisovatelé a básníci, umělci, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, historie, sport, psychologie, zločin a právo, fikce a fantasy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, osobnosti, podnikání a podnikatelé, hanlivé až sprosté přezdívky, nadpřirozené osoby, politika, záliby, přezdívky, lékařství, mytologie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, státní správa atd.

Wallpapers na PC ke stažení - wallpapers na zdarma PC ke stažení

Také doporučujeme: Wallpapers na PC ke stažení. můžete využít v ultrabook, displej, tablet, phablet, počítač, mobilní telefon, obrazovka počítače, monitor, PC, smartphone, notebook a pro operační systémy Red Hat Linux, Linux Fedora, Microsoft Windows 8, SUSE Linux, OSX, Mac, Windows 2000, Slackware, Lubuntu, Windows XP, Chrome OS. Wallpapers na PC jsou rozdělené kategorií: vesmír, kosmos, oceán, moře, pláže, sportovní a závodní auta, sportovní wallpapery, fraktály, flóra, stromy, velkoměsta a noční život, hmyz a pavouci, ptáci, 3D a digitalní abstraktní tapety, tenisté a tenistky, Formule 1, květiny, Rally, závody aut, širokoúhlé Full HD widescreen, zvířata, motorky, armáda, válka, zbraně. Dostupné velikosti jsou 1280x720, 1600x900, HD 1280x720, 1440x2560, 1366x1024, 2560x1920, 1152x864, 1080x1800, 1800x1440, 2560x1600, 1440x900, 2048x1536, 1080x1920, 750x1334, 360x760, 3200x1800 atd.

Informace, hry i všeobecné informace

Seznam vlajek amerických států

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Seznam vlajek amerických států. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Delaware, Alabama, Massachusetts, Mississippi, Arizona, Michigan, Connecticut, Severní Dakota, Kentucky, Jižní Karolína, Virginie, Colorado, Florida, Havaj, Kansas, New York, Maryland, Idaho, Aljaška, Oregon, New Hampshire, Iowa, Wyoming, Západní Virginie, Missouri, Utah atd.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Klíčová slova: Nejhranější online hry zdarma, doporučujeme, Státní prapory států světa, Digitální počítačové hry, herní konzole, Biografie slavných osobností, Online hry zdarma, Dopravní značky, Moravskoslezský kraj, zeměpis, školství, humor, Online web Hry zdarma bez registrace

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma . Naleznete zde Logické hry, Hry pro dva hráče, Adventury, Bojové hry, Pro dívky, Strategie, Postřehové hry, Animace, Skákačky a hopsačky, Závody aut, Stolní a deskové hry, Sportovní hry, Relaxační hry, Karetní hry, Hry pro děti, Střílečky a tak dále.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

World wide web, internet, hry i všeobecné informace

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, vodorovné značení, dopravní zařízení, zahraniční značky apod.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Ministr zahraničí, Pittsburgh Penguins, NHL, New York Rangers, Miliardář, Boston Bruins, Manýrismus, Scénárista, Miliardáři, Atentát, Prezidenti ČR, Textařka, Producent, Hokej, Esejista, Slovenští prezidenti, Čeští králové, Američané, New Jersey Devils, Nežijící, KHL, Stoletá válka, Básník, Country, Romantismus, Husité, Československo, Maršál, Renesance, Itálie, Historik, Komik, Imitátor, Žijící, Američan, Ministr apod.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme nejlepší zeměpisné kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy atd.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Klíčová slova: Kliparty pro dokumenty, URL, Slovník pojmů Co je to?, Fotografie Kate Moos, zdroje informací, výukové pomůcky, zadarmo, Wallpapers na plochu PC, A, F, Webové online testy zdarma

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma . Naleznete zde Logické hry, Hry pro dva hráče, Adventury, Bojové hry, Pro dívky, Strategie, Postřehové hry, Animace, Skákačky a hopsačky, Závody aut, Stolní a deskové hry, Sportovní hry, Relaxační hry, Karetní hry, Hry pro děti, Střílečky a tak dále.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Náš tip, hry i všeobecné informace

Kliparty pro dokumenty

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro dokumenty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako ženy a dívky, Vánoce a Advent, auta, ovoce, přístroje, stavby, smajlíci a emotikony, láska, věda, květiny, zelenina, zvířata, Velikonoce, velikonoční kliparty, osobnosti a lidé, mapy, muži, halloween, symboly, nástroje a přístroje, ptáci, nápoje, dopravní prostředky, jídlo a nápoje atd.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Vtipné texty, vtípky, fórky, frky, ftipy, fóry

Chcete se pobavit? Vtipné texty, vtípky, fórky, frky, ftipy, fóry. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, vtipy o blondýnách, murphyho zákony, vtipné básničky, černý humor, vtipy o mužích, chlapech, frky o zvířatech, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, židovské anekdoty, anekdoty o politice, vtipy o metanolu apod.

Klíčová slova: odkazy, info, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, webové stránky, Úspory vody, tepla, eletřiny, zajímavosti, hyperlinky, Seznam vlajek amerických států, odkaz, linky, Obrázky na PC ke stažení, Cristiano Ronaldo, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Chudák krokodýl: Sejdou se zvířátka na poradě. Hroch povídá: "Zítra pojedeme na výlet." Žába po něm opakuje: "Zítra pojedeme na výlet." Hroch pokračuje: "Sraz bude v 7:30 u lesa." Žába po něm zase opakuje: "Sraz je v 7:30 u lesa." Hroch povídá: "A ta zelená čůza zůstane doma." A žába si povzdychne: "Chudák krokodýl, ten se tak těšil."

Miláčku, nechceš řídit?

Umře homosexuál a dostane se do nebe. Přijde k nebeské bráně a svatý Petr říká: "Poď dál," a otočí se. Homosexuál jde za ním, dojdou k nebezké bráně, svatý Petr strká klíč do zámku, když v tom u klíče upadnou, ohýbá se pro ně a homosexuál mu ho tam strčí. Svatý Petr se otočí a ptá se: "Co to mělo znamenat?" Homosexuál: "No, starý zvyk." Svatý Petr řekne: "Tak tohle tu nestrpím!" a pošle homosexuála do pekla. Po 3 měsících se jde svatý Petr jede podívat do pekla... a tam zima, čerti staví sněhuláky. Nechá si zavolat Lucifera, aby mu to vysvětlil. A Lucifer na to: "Tak se ohni pro polínko!"

Další odkazy:

Přáníčka k svátku podle jmen, sms texty k jmeninám
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Heidy Klum
Odkazy na partnerské weby
Nádherná Sara Shimada
Partnerské internetové stránky
Estella Warren
Doporučené internetové odkazy
Maria Šarapovová
Odkazy na užitečné webové stránky
Sexy Anna Kurnikovová

Děkujeme vám za vaši návštěvu.