Zajímavé odkazy, zábava, hry, vzdělávání

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Seznam vlajek amerických států

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Seznam vlajek amerických států. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Georgie, Michigan, Kentucky, Oregon, Severní Dakota, Virginie, Pensylvánie, Nevada, Louisiana, Idaho, Kalifornie, Colorado, Illinois, Florida, Delaware, Kansas, New Jersey, Indiana, Vermont, Oklahoma, Tennessee, Havaj, Mississippi, Ohio, Jižní Karolína, Montana atd.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Internet, síť, zábava, hry, vzdělávání

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj apod.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Klíčová slova: multimédia, Stručný slovník pojmů a termínů, weby, doporučujeme, Sexy Halle Berry, Free game online hry, webové stránky, Staré hry online, Obrázky k vybarvení, Online testy zdarma bez registrace, linky, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Online hry pro děti zdarma

Superhry a hry online zdarma

Zkuste superhry a hry online zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Strategie, strategické hry, Karetní hry, Postřehové, Logické, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Závodní moto hry, Sportovní, Akční hry a tak podobně.

Super online hry zdarma

Běžte na super online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Vaření a smažení, Akční gamesky, Barbie hry, Arkády a plošinovky, Strategické onlinovky, Deskovky, Karetní hry - solitaire, online html5 hry, Farmářské hry, Skákací a hopsací gamesky, Hannah Montana, Adventní, vánoční hry, Střílecí hry, Adventury, Logické hry, Sportovní gamesy, Vzdělávací a výukové hry, Puzzle a skládačky, Omalovánky, Hry s koňmi, Auta a závodní apod.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Síť, zábava, hry, vzdělávání

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak převést, kterak editovat, čím zobrazit, jak spustit, jak konvertovat, jak přehrát, jak otevřít, čím prohlížet, jak vytvořit, v čem spustit, v čem upravit soubory následujících typů: obrazy disků, komprimace dat, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, hudební audio soubory, grafiku, spustitelné soubory, písma, fonty, systémové soubory, video soubory, dokumenty apod.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Keywords:Dopravní značení, počítače, F, webovky, Přání, přáníčka, blahopřání, zdroje informací, V, volný čas, AC Milán, Online testy zdarma bez registrace, odkaz, Stručný slovník pojmů a termínů

Pozadí na tablet - pozadí na PC ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Pozadí na tablet. vhodné pro obrazovka počítače, displej, phablet, ultrabook, mobil, PC, monitor, notebook, tablet, počítač, smartphone a pro operační systémy Windows 10, Red Hat Linux, OSX, macOS, Microsoft Windows 8, Windows Me, FreeBSD, Slackware, Windows Server 2012, Windows 95, Linux Fedora. Tapety na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: vesmír, planety, galaxie, noční města, dopravní prostředky, květiny, kytky, zvířata, moře, oceány, pláže, motorky, motocykly, sportovní pozadí, letadla, auta, hudební tapety, operační systémy, Windows, vojenské Army tapety a zbraně, příroda, krajina, voda a bubliny, wallpapery, jídlo a nápoje, Roztomilá zvířátka, adventní a vánoční tapety, rostliny. Dostupné velikosti jsou 1080x1800, 640x480, 1440x960, 1600x1200, 360x640, 1440x900, 393x786, 2048x1080, 412x846, 1200x1920, 768x1024, 2560x1600, 1280x800, 1536x2048, 1366x1024, 1920x1080 Full HD atd.

Adventní magazín - vánoční magazín

Blíží se Vánoční čas? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak vyzkoušejte Adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, vánoční koledy, adventní všehochuť, vánoční přání, vánoční dekorace, vánoční filmy, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vánoční koule, Popelka, Televize, Brambořík, Sněhulák, Adventní neděle, Alkoholový kalendář, Dárky, Anglicky, Silvestr, K Vytisknutí, Třásně, Adventní kalendář, Bůh, Vánoční svícen, Pozadí, Vánoční hvězda, Vosí hnízda, Film, Rumové řezy, Tisk, Jmenovky, Vánoční stromeček, Monitor, Kapr, Cesmína, Jezulátko, Strom, Santa, Lindt, Atmosféra apod.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

World wide web, internet, zábava, hry, vzdělávání

Vlajky měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Kraj Vysočina apod.

Obrázky vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Obrázky vlajek států světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: evropské země a státy, země jižní Asie, Antarktidy, země východní Asie, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, země Afriky, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, země střední Asie apod.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Klíčová slova: Vlajky měst České republiky, Hry pro nejmenší online, Databáze osobností Kdo je to?, Athletic Bilbao club, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, tipy, Online biografie, životopisy osobností, Nejlepší web stránka, odkazy, hyperlinky, URL, Super online hry zdarma

Fórky, anekdoty, černý humor, vtipné texty, vtipy, kameňáky

Potřebujete se uvolnit? Fórky, anekdoty, černý humor, vtipné texty, vtipy, kameňáky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O Chucku Norrisovi, Vtipy o cikánech, O ženách, Vtipné hádanky, Vtipy o Pepíčkovi, O Windows, Frky, vtipy, vtípky, O manželství, O škole, Frky o tchýních, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Bohu, O gayích a homosexuálech, O ekonomech, O zvířátkách, O důchodcích, O Somálcích, O mužích, Frky ze života, O Němcích, O Slovácích apod.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Informace, zábava, hry, vzdělávání

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Klíčová slova: humor, cestování, V, Pozadí na PC auta, Životopisy slavných osobností, Státní vlaječky, prapory, zajímavosti, Poker card game, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Adventní magazín, zábava

Fórky, anekdoty, černý humor, vtipné texty, vtipy, kameňáky

Potřebujete se uvolnit? Fórky, anekdoty, černý humor, vtipné texty, vtipy, kameňáky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O Chucku Norrisovi, Vtipy o cikánech, O ženách, Vtipné hádanky, Vtipy o Pepíčkovi, O Windows, Frky, vtipy, vtípky, O manželství, O škole, Frky o tchýních, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Bohu, O gayích a homosexuálech, O ekonomech, O zvířátkách, O důchodcích, O Somálcích, O mužích, Frky ze života, O Němcích, O Slovácích apod.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Doporučené odkazy, zábava, hry, vzdělávání

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky apod.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako herectví, herci a herečky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, národnost, umělci, podnikání a podnikatelé, hanlivé až sprosté přezdívky, zločin a právo, panovníci, prezidenti, králové a círaři, záliby, školství, sport, historie, politika, psychologie, osobnosti, poruchy, mytologie, lékařství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, vlastnosti, filozofie, křesťanství, rodinné vztahy, věda atd.

Klíčová slova: pro děti, zadarmo, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Free game online hry, internetové stránky, Obrázky a vtipné veršované texty ke svátku zdarma ke stažení, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, info, kuriozity, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, zdarma, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Obrázky k svátku, grafická přáníčka ke stažení zdarma, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Ventilátor: Umřela takhle Hillary Clintonová, a jen Bůh ví proč, dostala se do nebe. Příšel k ní Svatý Petr a říká: "Hillary, vím, že tam dole jsi byla "někdo", ale tady jsi jen další člověk z mnoha. Protože mám teď velký fofr, posaď se zatím tady, já ještě vyřídím rozdělané věci." Hillary se posadila a začala si prohlížet své okolí. Všimla si obrovité zdi, která se táhla na obě strany, kam až oko dohlédlo. A ta zeď byla doslova pokryta spoustou hodin. Čas od času některé z nich poskočily o 15 minut dopředu. Když se Svatý Petr vrátil, Hillary se ho ptá, co ty hodiny znamenají. "Každý ženatý muž na zemi má tady jedny hodiny." "A co znamená, když se posunou o 15 minut?" "No, to znamená, že se ten muž, který k těmhle hodinám patří, právě dopustil nevěry." "A jsou tady i hodiny MÉHO muže?" "Ale ne, ty má Bůh na stole v kanceláři místo ventilátoru."

Tady brzdit nemusíš, tady to znám, tady žádné zatáčky nejsou.

Žádný strach, chlapi, to je nulák!

Další odkazy:

Přáníčka a pěkné obrázky k jmeninám zdarma ke stažení
Odkazy na zajímavé weby
Počítačové a deskové strategické válečné hry
Partnerské internetové stránky
Historie cestování
Naše tipy na zajímavé stránky
Tapety na plochu jídlo
Odkazy na užitečné webové stránky
Uruguay
Zajímavé internetové odkazy
Vlajka Ostrova Norfolk

Děkujeme vám za vaši návštěvu.