Dále doporučujeme, cestování, hry, zábava

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Informace, cestování, hry, zábava

Super online hry zdarma

Běžte na super online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Logické, Stolní hry a deskovky, Pro dívky, Karetní, Hry na vaření a smažení, Strategie, Závodní, Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Sportovní, Vánoční online hry, Klasické, Oddechové, Velikonoční hry a podobně.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Obrázky na plochu PC - tapety na plochu počítače

Také doporučujeme: Obrázky na plochu PC. lze použít v obrazovka počítače, smartphone, displej, mobilní telefon, PC, tablet, monitor, ultrabook, phablet, notebook, mobil a pro operační systémy Java ME, BlackBerry OS, SUSE Linux, Windows 95, Apple iOS (iPhone), Windows NT, Chrome OS, Android, Linux Mint, OSX, Red Hat Linux. Obrázky na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: Velikonoce - velikonoční tapety, adventní a vánoční tapety, zvířata, hudební tapety, hry a herní wallpapery, letadla, 3D a Abstraktní, auta, operační systémy, Windows, moře, oceány, pláže, sportovní pozadí, motorky, motocykly, rostliny, voda a bubliny, příroda, krajina, budovy a stavby, jídlo a nápoje, wallpapery, Roztomilá zvířátka, vojenské Army tapety a zbraně. Vyberte si rozměr z 2560x2048, 2160x3840, 360x760, 2048x1080, 1920x1280, širokoúhlé 1366x768, 2560x1440, 320x568, 1200x1920, 1440x2560, 1600x900, 1366x1024, 1024x768, 412x846, 2048x1536, 1080x1800 atd.

Klíčová slova: Dopravní značky, A, Přehled přípon a koncovek souborů, multimédia, Slovakia, Croatia, Czechia, Seznam zkratek a akronymů, volný čas, Státní prapory států světa, CelebrityJennifer Lawrence, Přehled přípon a koncovek souborů, V, webovky, linky

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Náš tip, cestování, hry, zábava

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak přehrát, v čem upravit, jak otevřít, jak exportovat, čím prohlížet, jak převést, jak importovat, jak vytvořit, čím zobrazit, jak spustit, jak konvertovat soubory z následujících kategorií: grafiku, hudební audio soubory, koncovky souborů, písma, fonty, internet a web, komprimace dat, dokumenty, konfigurační soubory, video soubory, šablony dokumentů, systémové soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: značky upravující přednost, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení apod.

Keywords:zábava, Dopravní značení, Super online hry zdarma, Přehled vlajek USA, Omalovánky zdarma ke stažení, pro děti, zajímavosti, V, Countries and flags, URL, Biografie známých osobností, Nejhranější online testy a kvízy

Online zeměpisné testy zdarma

Doporučujeme online zeměpisné testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Prapory českých měst

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Prapory českých měst. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Ústecký kraj, Karlovarský kraj, Středočeský kraj apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií psychologie, národnost, panovníci, prezidenti, králové a círaři, umělci, přezdívky, vlastnosti, žurnalisté a novináři, politici, herectví, herci a herečky, poruchy, profese a zaměstnání, historie, záliby, věda, lékařství, fikce a fantasy, rodinné vztahy, nadpřirozené osoby, podnikání a podnikatelé, školství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, křesťanství, filozofie, politika atd.

Doporučené odkazy, cestování, hry, zábava

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství atd.

Nejlepší pozadí na plochu zdarma - tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Nejlepší pozadí na plochu zdarma. můžete využít v phablet, ultrabook, notebook, displej, obrazovka počítače, tablet, monitor, počítač, smartphone, mobilní telefon, PC a pro operační systémy Lubuntu, Slackware, Windows 7, Linux Xubuntu, Windows NT, SUSE Linux, Java ME, Windows Server 2012, FreeBSD, macOS, Chrome OS. Pozadí na PC zdarma ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako noční města, 3D a Abstraktní, dopravní prostředky, sportovní pozadí, wallpapery, květiny, kytky, motorky, motocykly, moře, oceány, pláže, adventní a vánoční tapety, voda a bubliny, jídlo a nápoje, Roztomilá zvířátka, vojenské Army tapety a zbraně, auta, letadla, Velikonoce - velikonoční tapety, budovy a stavby, příroda, krajina, psi a štěňátka, zvířata. Vyberte si rozměr z 1280x768, 2560x2048, 2048x1536, 1800x1440, 1920x1440, 2048x1080, 320x568, 1280x960, 360x640, širokoúhlé 1366x768, 1600x2560, 800x600, 768x1024, HD 1280x720, 640x480, 1600x900 atd.

Klíčová slova: Super online kvízy, Stručný encyklopedický slovník, internet, Paris Saint-Germain PSG, Přehled zkratek a akronymů, Onlinovky zdarma, info, Biografie Nikki Cox, M, školství, výukové pomůcky, počítače

Onlinovky zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme onlinovky zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Hry pro dva hráče, Adventury, Relaxační hry, Stolní a deskové hry, Animace, Strategie, Postřehové hry, Logické hry, Skákačky a hopsačky, Akční hry, Karetní hry, Závody aut, Pro dívky, Brutální krvavé hry, Hry pro děti, Bojové hry a tak dále.

Přehled státních vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled státních vlajek států světa. V této jedinečné sbírce naleznete země střední Asie, státy Blízkého východu, země jižní Asie, země východní Asie, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, země Afriky, evropské země a státy, země Severní Ameriky apod.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na Matematické testy, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma atd.

Síť, cestování, hry, zábava

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: technika, věda, lékařství a medicína, matematika, příroda, sport, materiály, jídlo, literatura, ekonomie a ekonomika, školství, politika, stavebnictví, účetnictví, počítače, software, internet, filozofie, náboženství a křesťanství, latina, nemoce, kultura, rostliny, nástroje atd.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií hudební zkratky, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, obecné zkratky, úřady a ministerstva, měny, mezinárodní organizace, okresy České republiky, státy usa, politické strany a hnutí, internetové domény 1. řádu, fyzikální jednotky, týmy NHL, firmy a společnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, zkratky krajů České republiky apod.

Klíčová slova: humor, weby, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Bayern Monachium klub piłkarski, Hry pro nejmenší online, Obrázky na plochu PC, Kliparty pro dokumenty, Sexy Matsushima Nanako, Tapety na PC zdarma ke stažení, Nejlepší pozadí na plochu zdarma, Obrázky a kliparty zdarma

Onlinovky zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme onlinovky zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Hry pro dva hráče, Adventury, Relaxační hry, Stolní a deskové hry, Animace, Strategie, Postřehové hry, Logické hry, Skákačky a hopsačky, Akční hry, Karetní hry, Závody aut, Pro dívky, Brutální krvavé hry, Hry pro děti, Bojové hry a tak dále.

Přehled státních vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled státních vlajek států světa. V této jedinečné sbírce naleznete země střední Asie, státy Blízkého východu, země jižní Asie, země východní Asie, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, země Afriky, evropské země a státy, země Severní Ameriky apod.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na Matematické testy, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma atd.

Internet, síť, cestování, hry, zábava

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Vtipné texty, fórky, kameňáky, vtipy, ftipy, frky

Chcete se pobavit? Vtipné texty, fórky, kameňáky, vtipy, ftipy, frky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií vtipné hádanky, vtipy o facebooku, fóry nejen o českém hokeji, frky o zvířatech, vtipné básničky, fóry o homosexuálech, murphyho zákony, vtipy o blondýnách, anekdoty o politice, vtipy o mužích, chlapech, kameňáky, vtipné citáty, poslední věty před smrtí, černý humor, židovské anekdoty apod.

Online adventní magazín - vánoční magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak vyzkoušejte Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava, vánoční filmy, vánoční stromeček, vánoční dárky, adventní všehochuť, vánoční koledy atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Milka, Silvestr, Kinder, Rostliny, Svíčky, Štěstí, Třásně, Vánoční ozdoby, Papírový vánoční stromek, Osvětlení do oken, Staroměstské náměstí, Vánoční svařák, Vánoce, LED svíčky, Jingle Bells, Film, Jesličky, Adventní neděle, Vosí hnízda, Mrazík, Nový rok, Monitor, Historické ozdoby, Jmenovka, Zima, Francouzsky, Text, Vánoční světýlka, Ježíš Kristus, Štóla, Bůh apod.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Klíčová slova: Online zeměpisné testy zdarma, zeměpis, zdarma, pro dospělé, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Růžová mašle na dárky, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Přehled státních vlajek států světa, Slovník pojmů Co je to?, V, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, doporučujeme, Liverpool F.C., 6

Několik fórů na závěr. Vtip V baru: Přijdou do baru hokejista a fotbalista.Hokejista praví: -"Whisky a led." Fotbalista se na něho podívá a říká: -"Whisky a trávu."

V ordinaci patologa nikdo z hostů nežije. Dneska ale znova přišla na kontrolu zombie.

Povídají si takhle prase, býk a kuřátko na dvoře, kdo umí nejlépe vystrašit. Nejdřív povídá prase: "Já, když se vyválím v bahně a pak zachrochtám slepice začnou kdákat až strachy snesou vejce!" Na to býk: "Já když zadupu, všichni utečou!" A kuřátko: "To já, když si lehnu na zem a dělám mrtvého, tak se celý svět posere a bude řvát - PTAČÍ CHŘIPKA!"

Další odkazy:

Nature wallpapers
Tipy na Partnerské weby
Cuba
Doporučené odkazy
History of travel
Doporučené internetové odkazy
Motokros, motorky, závody
Naše tipy na užitečné weby
Přáníčka a obrázky k svátku
Zajímavé webové stránky
World countries and flags

Děkujeme vám za vaši návštěvu.