Dále doporučujeme, hry i všeobecné informace

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: filozofie, školství, profese a zaměstnání, psychologie, historie, sport, přezdívky, státní správa, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, lékařství, věda, herectví, herci a herečky, žurnalisté a novináři, osobnosti, vlastnosti, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, politika, umělci, národnost, politici, hanlivé až sprosté přezdívky, záliby, podnikání a podnikatelé, nadpřirozené osoby atd.

Informace, hry i všeobecné informace

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: dopravní zařízení, dodatkové tabulky, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, zahraniční značky, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky apod.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Klíčová slova: Státní prapory všech zemí, Hry pro dívky online, Vánoční magazín, Vlajky spojených států amerických, Fotografie topmodelek, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, kuriozity, cestování, Obrázky a kliparty nejen na plochu PC, URL, linky, internet, odkaz

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

World wide web, internet, hry i všeobecné informace

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Přehled států světa a jejich vlajek

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Přehled států světa a jejich vlajek. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Afriky, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země východní Asie, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, země střední Asie apod.

Keywords:Stručný slovník pojmů a termínů, V, Přehled souborových přípon, Dopravní značky, Obrázky, omalovánky, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Životopisy osobností, hyperlinky, Jak spořit a vytvářet úspory?, F, zadarmo, doporučujeme

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Ftipy, kameňáky, černý humor, vtipné texty, frky, fóry

Chcete se pobavit? Ftipy, kameňáky, černý humor, vtipné texty, frky, fóry. vás dostanou. Vtipy z kategorií židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, vtipné hádanky, anekdoty o politice, murphyho zákony, černý humor, poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, vtipy o metanolu, vtipné básničky, fóry nejen o českém hokeji, kameňáky, vtipné citáty, vtipy o facebooku apod.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, výukové pomůcky, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Doporučené odkazy, hry i všeobecné informace

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Klíčová slova: F, Online web Hry zdarma bez registrace, Online testy zdarma bez registrace, Tapety pro Windows, Přehled zkratek a akronymů, M, zdroje informací, Přáníčka k výročí svatby, zdarma, info, internetové stránky, Obrázky na plochu počítače

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: osobnosti, politika, hanlivé až sprosté přezdívky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, přezdívky, zločin a právo, podnikání a podnikatelé, panovníci, prezidenti, králové a círaři, rodinné vztahy, vlastnosti, křesťanství, státní správa, umělci, lékařství, historie, nadpřirozené osoby, psychologie, politici, národnost, sport, poruchy, fikce a fantasy, filozofie, herectví, herci a herečky atd.

Obrázky a kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky a kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako smajlíci a emotikony, věda, Vánoce a Advent, Velikonoce, velikonoční kliparty, mapy, ovoce, květiny, hmyz, stavby, ženy a dívky, nástroje a přístroje, náboženství, zelenina, jídlo a nápoje, sport, dopravní prostředky, přístroje, ptáci, hudba, halloween, nápoje, symboly, osobnosti a lidé atd.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Internet, síť, hry i všeobecné informace

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, jak převést, jak otevřít, kterak editovat, čím zobrazit, jak exportovat, jak přehrát, jak vytvořit, jak konvertovat, v čem upravit, jak importovat soubory z následujících kategorií: šablony dokumentů, konfigurační soubory, hudební audio soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, systémové soubory, video soubory, komprimace dat, obrazy disků, koncovky souborů, dokumenty, spustitelné soubory, písma, fonty apod.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Pozadí na plochu PC - wallpapery na tablet

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Pozadí na plochu PC. lze použít v phablet, notebook, tablet, PC, smartphone, displej, mobilní telefon, monitor, mobil, ultrabook, počítač a pro operační systémy macOS, Slackware, Windows 10 Mobile, Windows NT, Microsoft Windows Vista, Windows Me, Linux Mint, Windows 2000, Windows XP, Mac, Lubuntu. Full HD tapety na PC zdarma z kategorií fantasy, Formule 1, motorky, nature - příroda, armáda, válka, zbraně, flóra, stromy, širokoúhlé Full HD widescreen, ptáci, oceán, moře, pláže, hmyz a pavouci, sportovní a závodní auta, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní wallpapery, Rally, závody aut, květiny, tenisté a tenistky, fraktály, velkoměsta a noční život. Mnoho verzí a velikostí jako 768x1024, 1080x1920, 1680x1050, 4800x1200, 2560x1440, 360x720, 1440x900, 1152x768, 360x760, 800x600, 1600x900, 2560x2048, 1024x600, 1280x960, 2048x1080, 1152x864 atd.

Klíčová slova: M, zábava, Nejhranější hry online, Vtipy, Online zeměpisné testy zdarma, Wallpapers na PC ke stažení, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Tapety, pozadí, wallpapers, Kliparty pro Office, Online web Hry zdarma bez registrace, Přehled států světa a jejich vlajek

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: osobnosti, politika, hanlivé až sprosté přezdívky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, přezdívky, zločin a právo, podnikání a podnikatelé, panovníci, prezidenti, králové a círaři, rodinné vztahy, vlastnosti, křesťanství, státní správa, umělci, lékařství, historie, nadpřirozené osoby, psychologie, politici, národnost, sport, poruchy, fikce a fantasy, filozofie, herectví, herci a herečky atd.

Obrázky a kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky a kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako smajlíci a emotikony, věda, Vánoce a Advent, Velikonoce, velikonoční kliparty, mapy, ovoce, květiny, hmyz, stavby, ženy a dívky, nástroje a přístroje, náboženství, zelenina, jídlo a nápoje, sport, dopravní prostředky, přístroje, ptáci, hudba, halloween, nápoje, symboly, osobnosti a lidé atd.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Náš tip, hry i všeobecné informace

Hry pro dívky online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro dívky online. Naleznete zde Karetní hry, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Postřehové, Sportovní, Akční hry, Logické a tak podobně.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: zkratky krajů České republiky, státy usa, vysokoškolské a akademické tituly, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, týmy NHL, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, internetové domény 1. řádu, fyzikální jednotky, měny, vojenské hodnosti, geocaching, obecné zkratky, okresy České republiky, země EU, úřady a ministerstva apod.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Americké federální vlajky

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Americké federální vlajky. Zde naleznete například vlajky států New York, Minnesota, Arkansas, Arizona, Vermont, Virginie, Severní Dakota, Indiana, Oregon, Aljaška, Havaj, Nové Mexiko, Oklahoma, Colorado, Wisconsin, Delaware, Kentucky, Louisiana, Jižní Dakota, Texas, Utah, Idaho, Tennessee, Nevada, Washington, Wyoming atd.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Klíčová slova: Super free web games zdarma, Dopravní značky, Super online flash hry, volný čas, Obrázky a kliparty zdarma, Sexy Isla Fisher, humor, výukové pomůcky, Americké federální vlajky, školství, Pozadí na plochu PC, webovky, Karl Marx, Adam Smith, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Paradox: Jedna blondýnka stojí na mostě a hází do vody dlaždičky - hodí, kouká, hodí, kouká. Přijde policajt a ptá se: copak to tu děláte? A blondýnka povídá: no, podívej, hranatý kostičky a kulatý kruhy!

Chlapík smrdící jako lihovar se těžce svalil na sedadlo v metru vedle jednoho kněze. Měl flekatou kravatu, stopy jasně červené rtěnky po tvářích a z půlky plnou láhev ginu čouhající v kapse. Vytáhl značně zmuchlané noviny a chvilku v nich četl. Pak se ptá kněze: "Otče, nevíte, co způsobuje artritidu?" "No, myslím, že nadměrná konzumace alkoholu a nevázaný sexuální život." Opilec se s divným výrazem vrátil k novinám a mumlal si něco o nepochopitelných věcech a osudu. Kněz chvilku přemýšlí o tom, co řekl, a pak se opilcovi omlouvá: "Víte, nechtěl jsem být tak tvrdý. Jak dlouho máte artritidu?" "Já ji nemám, ale tady píšou, že ji má papež."

Blondýnka si v letadle sedne k oknu. Za chvilku přijde takový fešácký chlapík a říká: "Promiňte slečno, ale toto sedadlo je moje...." Blondýnka na to: "Dej si odpich mladej, takový blbý finty znám, tak neotravuj!!!" Chlapík pokrčí rameny a prohodí: "No tak si s tím Boeingem startuj sama, krávo!!!"

Další odkazy:

Qatar
Odkazy na partnerské weby
Obrázky k vytištění a vybarvení
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Arsenal FC
Naše tipy na zajímavé stránky
Belize
Odkazy na užitečné webové stránky
Online hry zadarmo
Doporučené odkazy
Tapety na plochu fraktály

Děkujeme vám za vaši návštěvu.