Tipy na zajímavé weby, hry, cestování, všeobecné informace

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Hry pro kluky

Všem hráčům doporučujeme hry pro kluky . V této jedinečné sbírce naleznete Velikonoční hry, Bojové online gamesy, Pro dívky, Závodní, Stolní hry a deskovky, Strategie, Karetní, Onlinovky pro dva hráče, Klasické, Sportovní, Oddechové, parkování - parkovačky, Vánoční online hry, Logické, Střílečky a podobně.

Hry pro nejmenší online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro nejmenší online. V této rozsáhlé kolekci naleznete Relaxační onlinovky, Sportovní, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Akční hry, Logické, Karetní hry, Postřehové a tak podobně.

Informace, hry, cestování, všeobecné informace

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, firmy a společnosti, politické strany a hnutí, zkratky krajů České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vysokoškolské a akademické tituly, státy usa, okresy České republiky, hudební zkratky, fyzikální jednotky, obecné zkratky, mezinárodní organizace, týmy NHL, měny apod.

Klíčová slova: Federace USA, webovky, Nejlepší online hry zdarma, č, Travel in USA, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, info, školství, Avril Lavigne, Dopravní značení, V, Hry pro nejmenší online, weby

PC tapety pro Windows - nejlepší pozadí na plochu zdarma

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste PC tapety pro Windows. můžete využít v mobil, obrazovka počítače, počítač, mobilní telefon, phablet, displej, smartphone, monitor, PC, ultrabook, notebook a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Linux Fedora, Microsoft Windows Vista, Windows Me, SUSE Linux, macOS, Red Hat Linux, Apple iOS (iPhone), Chrome OS, Windows 98, Linux Mint. Tapety na plochu PC z kategorií 3D a Abstraktní, operační systémy, Windows, hry a herní wallpapery, dopravní prostředky, květiny, kytky, Velikonoce - velikonoční tapety, hudební tapety, rostliny, adventní a vánoční tapety, auta, noční města, budovy a stavby, Roztomilá zvířátka, motorky, motocykly, letadla, sportovní pozadí, zvířata, vojenské Army tapety a zbraně, psi a štěňátka, voda a bubliny. Zvolit si můžete rozměry 1366x1024, širokoúhlé 1366x768, 1280x1024, 1080x1800, 1440x2560, 1152x768, 2560x1440, 2048x1080, 1200x1920, 640x480, 360x640, 1920x1280, 1920x1080 Full HD, 1280x854, 375x667, 2560x1600 atd.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Doporučené odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Seznam souborových přípon

Velký Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte v čem spustit, jak importovat, jak převést, jak vytvořit, jak přehrát, v čem upravit, jak exportovat, jak otevřít, čím prohlížet, kterak editovat, jak konvertovat následující typy souborů: spustitelné soubory, hudební audio soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, video soubory, komprimace dat, obrazy disků, písma, fonty, internet a web, grafiku, dokumenty, systémové soubory, koncovky souborů apod.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Online vánoční magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Online vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční zábava, vánoční dekorace, vánoční přání, vánoční stromeček, vánoční filmy, vánoční koledy atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Třásně, Rumové řezy, Santa Claus, Štěstí, Mrazík, Betlém, Řetězy, Nový rok, Zdraví, Lego, K Vytištění, Desktop, Německy, Košíčky, Píseň, Kuba, Vánoční ubrusy, Korálky, Jingle Bells, Neviňátko, Santa, Zima, Smrk, Kavkazská jedle, Pastýř, Papírový vánoční stromek, Přáníčko, Filmy, Francouzsky, Osvětlení do oken, Cesmína apod.

Keywords:humor, Obrázky, kliparty, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Seznam zkratek a akronymů, Přáníčka k jmeninám, vtipné veršované sms texty k svátku, PC tapety pro Windows, Seznam souborových přípon, kuriozity, Mezinárodní den žen, zdroje informací, Seznam vlajek měst České republiky, Full HD wallpapery ke stažení

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: zločin a právo, historie, umělci, osobnosti, lékařství, fikce a fantasy, politika, rodinné vztahy, žurnalisté a novináři, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, přezdívky, národnost, nadpřirozené osoby, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, školství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, věda, herectví, herci a herečky, politici, sport, podnikání a podnikatelé, záliby, křesťanství, státní správa atd.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Seznam vlajek měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj apod.

Náš tip, hry, cestování, všeobecné informace

Online hry pro děti zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme online hry pro děti zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Bojové hry, Strategie, Skákačky a hopsačky, Sportovní hry, Postřehové hry, Akční hry, Logické hry, Adventury, Karetní hry, Brutální krvavé hry, Animace, Hry pro dva hráče, Stolní a deskové hry, Hry pro děti, Pro dívky, Závody aut a tak dále.

černý humor, fórky, fóry, frky, anekdoty, ftipy

Potřebujete se uvolnit? černý humor, fórky, fóry, frky, anekdoty, ftipy. vás dostanou. Vtipy z kategorií O Chucku Norrisovi, O Somálcích, O Němcích, Vtípky o blondýnkách, O škole, O Slovácích, O ekonomech, Vtipy o cikánech, Vtipy o Pepíčkovi, O mužích, O ženách, Frky, vtipy, vtípky, Vtipné hádanky, Vtipy o Bohu, Vtipy o policajtech, O důchodcích, Vtipy o doktorech, O gayích a homosexuálech, O Windows, Frky ze života, O manželství apod.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Klíčová slova: multimédia, Nejhranější online testy a kvízy, Slovník pojmů Co je to?, Romulus Remus, zábava, pro děti, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Fotografie topmodelek, linky, Online vánoční magazín, odkaz, Online hry pro děti zdarma

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Hry pro nejmenší online

Zapařte si hry pro nejmenší online . V této jedinečné sbírce naleznete Strategie, Akční hry, Logické hry, Bojové hry, Hry pro děti, Relaxační hry, Karetní hry, Adventury, Skákačky a hopsačky, Stolní a deskové hry, Pro dívky, Postřehové hry, Střílečky, Závody aut, Hry pro dva hráče, Animace a tak dále.

Aforismy, přísloví, myšlenky, hlášky, úsloví, moudra, bonmoty

Citáty slavných osobností, Aforismy, přísloví, myšlenky, hlášky, úsloví, moudra, bonmoty, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o manželství, citáty o člověku, citáty o rozumu, citáty o nenávisti, citáty o bohatství, citáty o ženách, citáty o přátelství, citáty o smrti, citáty o svobodě, citáty o bohu, hlášky o alkoholu, citáty o životě, citáty o lásce, přísloví o naději, citáty o smutku, moudra o dětech, citáty o kráse, citáty o víře, citáty o štěstí, citáty o penězích od různých známých osobností.

World wide web, internet, hry, cestování, všeobecné informace

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Nejlepší online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme nejlepší online hry zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Vaření a smažení, Barbie hry, Strategické onlinovky, Letecké simulátory, Vzdělávací a výukové hry, online html5 hry, Puzzle a skládačky, Karetní hry - solitaire, Farmářské hry, Střílecí hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hannah Montana, Auta a závodní, Hry s koňmi, Deskovky, Akční gamesky, Arkády a plošinovky, Logické hry, Adventury, Adventní, vánoční hry, Oddechové hry apod.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Klíčová slova: internetové stránky, zajímavosti, Nejhranější hry online, Omalovánky pro děti online, Vlajky měst a obcí České republiky, Stručný slovník pojmů a termínů, odkazy, Ekonomie, Karl Marx, URL, Adventní magazín, Biografie slavných osobností

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Hry pro nejmenší online

Zapařte si hry pro nejmenší online . V této jedinečné sbírce naleznete Strategie, Akční hry, Logické hry, Bojové hry, Hry pro děti, Relaxační hry, Karetní hry, Adventury, Skákačky a hopsačky, Stolní a deskové hry, Pro dívky, Postřehové hry, Střílečky, Závody aut, Hry pro dva hráče, Animace a tak dále.

Aforismy, přísloví, myšlenky, hlášky, úsloví, moudra, bonmoty

Citáty slavných osobností, Aforismy, přísloví, myšlenky, hlášky, úsloví, moudra, bonmoty, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o manželství, citáty o člověku, citáty o rozumu, citáty o nenávisti, citáty o bohatství, citáty o ženách, citáty o přátelství, citáty o smrti, citáty o svobodě, citáty o bohu, hlášky o alkoholu, citáty o životě, citáty o lásce, přísloví o naději, citáty o smutku, moudra o dětech, citáty o kráse, citáty o víře, citáty o štěstí, citáty o penězích od různých známých osobností.

Síť, hry, cestování, všeobecné informace

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako zelenina, rostliny, smajlíci a emotikony, osobnosti a lidé, zvířata, ovoce, symboly, hudba, Velikonoce, velikonoční kliparty, náboženství, dopravní prostředky, přístroje, Vánoce a Advent, nástroje a přístroje, mapy, láska, muži, květiny, sport, halloween, nápoje, věda, jídlo a nápoje atd.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Státy a jejich prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státy a jejich prapory. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země Afriky, země východní Asie, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, země střední Asie apod.

Vlajky měst a obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst a obcí České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj apod.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Klíčová slova: tipy, pro dospělé, Pozadí na plochu počítače, Nejlepší online hry zdarma, webové stránky, Coloring book, Adult, children online free, výukové pomůcky, Webové online testy zdarma, V, zdarma, Přehled formátů souborů, Státy a jejich prapory, Vlajka Svaté Heleny, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Divný cukr: Mami, v obálce nám přišel cukr.

Hele, užovka.

Na hladině zmrzlé louže nechoval se obratně. Zkoušel, jak to klouže, zpřerážel si obratle.

Další odkazy:

Přání k svátku podle jmen, Gratulace k jmeninám
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Fotografie topmodelek
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Tapety na plochu jídlo
Linky na partnerské weby
Přáníčka k svátku, texty k jmeninám
Odkazy na zajímavé weby
Taylor Swift
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
SMS přání k jmeninám podle jmen

Děkujeme vám za vaši návštěvu.