Tipy na zajímavé weby, cestování, hry, zábava

Vážený návštěvníku, připravili jsme pro Vás řadu zajímavých odkazů na různé informační a zábavní webové stránky.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako geocaching, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, okresy České republiky, země EU, úřady a ministerstva, vojenské hodnosti, státy usa, týmy NHL, měny, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, obecné zkratky, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, firmy a společnosti apod.

Doporučené odkazy, cestování, hry, zábava

Nejhranější hry online

Vyzkoušejte nejhranější hry online Hry jsou rozdělené kategorií: Adventury, Postřehové hry, Sportovní hry, Brutální krvavé hry, Relaxační hry, Logické hry, Skákačky a hopsačky, Stolní a deskové hry, Strategie, Hry pro dva hráče, Animace, Pro dívky, Závody aut, Bojové hry, Karetní hry, Hry pro děti a tak dále.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako politici, lékařství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, politika, vlastnosti, křesťanství, žurnalisté a novináři, hanlivé až sprosté přezdívky, nadpřirozené osoby, fikce a fantasy, historie, Spisovatelé a básníci, školství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, podnikání a podnikatelé, filozofie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, státní správa, přezdívky, herectví, herci a herečky, poruchy, záliby, rodinné vztahy, osobnosti atd.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Klíčová slova: zadarmo, humor, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, odkazy, Online hry zdarma, Seznam přípon a koncovek souborů, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Obrázky, omalovánky, Super online kvízy, Wallpapers na plochu počítače, Super online hry zdarma, Obrázky a kliparty zdarma

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: školství, fyzika, zkratky, software, ekonomie a ekonomika, český jazyk, materiály, lékařství a medicína, nástroje, účetnictví, nemoce, politika, náboženství a křesťanství, literatura, kultura, zločin a právo, různé, rostliny, stavebnictví, matematika, latina, počítače, sport, filozofie atd.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Mj. na webu naleznete zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky atd.

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako zahraniční značky, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, výstražné značky, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení apod.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Keywords:doporučujeme, Dopravní značení, Státní vlajky zemí, Seznam přípon a koncovek souborů, Vlajka Bermud, Nejhranější hry online, Stručný encyklopedický slovník, Online testy a kvízy zdarma, Antistresové omalovánky, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, počítače, Seznam zkratek a akronymů

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Vybírejte z kategorií testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy atd.

Vánoční magazín - online vánoční webzine

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak se podívejte Vánoční magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční stromeček, vánoční zábava, vánoční filmy, vánoční přání, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, vánoční dekorace, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, vánoční koledy atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Anděl, Drážďany, Kinder, Květiny, Adventní neděle, Keramický adventní věnec, Vinná klobása, Dia, Vosí hnízda, Filmy, Adventní věnec, Tisk, Kapr, Ježíš Kristus, Zima, Sněhulák, Vánoční punč, Vykrajovátka, Francouzsky, Špalda, Píseň, Písnička, Slámový adventní věnec, Wallpaper, Samolepky, Koleda, Svíčky, Ohňostroj, Vánoční prostírání, Štědrý večer, Sněhová vločka apod.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Informace, cestování, hry, zábava

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, jak otevřít, v čem spustit, jak spustit, kterak editovat, čím zobrazit, čím prohlížet, jak exportovat, v čem upravit, jak importovat, jak převést soubory následujících typů: obrazy disků, hudební audio soubory, koncovky souborů, internet a web, video soubory, systémové soubory, konfigurační soubory, dokumenty, komprimace dat, šablony dokumentů, písma, fonty, spustitelné soubory apod.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, vodorovné značení, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky apod.

Full HD tapety na PC - obrázky na PC ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Full HD tapety na PC. jsou vhodná pro mobil, tablet, monitor, mobilní telefon, notebook, smartphone, ultrabook, PC, obrazovka počítače, počítač, displej a pro operační systémy Windows XP, Apple iOS (iPhone), Mac, Chrome OS, Slackware, Microsoft Windows 8, Linux Mint, BlackBerry OS, SUSE Linux, FreeBSD, Windows 10 Mobile. Tapety na plochu počítače z kategorií free wallpapers, hmyz a pavouci, květiny, Formule 1, flóra, stromy, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní wallpapery, vesmír, kosmos, ptáci, fantasy, motorky, fraktály, 3D a digitalní abstraktní tapety, oceán, moře, pláže, Rally, závody aut, zvířata, velkoměsta a noční život, nature - příroda. Zvolit si můžete z velikostí 800x600, 1440x2560, 1600x2560, 1280x960, 2560x1440, 1920x1280, 1920x1080 Full HD, 1600x900, HD 1280x720, 1920x1080, 1280x1024, 1536x2560, 1440x960, Full HD 1080x1920, 360x720, 375x812 atd.

Klíčová slova: cestování, weby, zábava, Flag of Switzerland, linky, internetové stránky, Ilustrace, obrázky, Romantické zamilované sms vzkazy, Full HD tapety na PC zdarma, Online testy zdarma bez registrace, F, Biografie slavných osobností

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Státní prapory všech zemí

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory všech zemí. V této rozsáhlé kolekci naleznete státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, Antarktidy, země Afriky, země jižní Asie, země východní Asie, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, evropské země a státy apod.

Síť, cestování, hry, zábava

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Klíčová slova: zajímavosti, Free game online hry, výukové pomůcky, Hillary Duff, Slovník pojmů Co je to?, F, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Sexy Charisma Carpenter, Nejlepší hry pro dívky, pro dospělé, V

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Státní prapory všech zemí

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory všech zemí. V této rozsáhlé kolekci naleznete státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, Antarktidy, země Afriky, země jižní Asie, země východní Asie, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, evropské země a státy apod.

Internet, síť, cestování, hry, zábava

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Přehled vlajek USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Přehled vlajek USA. Zde naleznete například vlajky států Kentucky, Wyoming, Iowa, Arkansas, Maryland, New Hampshire, Indiana, Virginie, Západní Virginie, Pensylvánie, Delaware, Connecticut, Nebraska, Oregon, Severní Dakota, Michigan, Washington, Jižní Karolína, Arizona, Ohio, Wisconsin, Tennessee, Rhode Island, Utah, Minnesota, Mississippi atd.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, významné osobnosti atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Faraon, HIV pozitivní, Žijící, Sci-fi, Český slavík, První republika, Miliardáři, Hejtmani, Američan, Slováci, Válka, Malíř, Stoletá válka, Ministři, Country, New York Rangers, Generalissimus, Imitátor, Kancléř, Florida Panthers, Brno, Překladatel, Charta 77, Pittsburgh Penguins, Mim, New Jersey Devils, Obchodník, NHL, Archivář, Ministr zahraničí, Manýrismus, Režisér, Architekt, Komik, Diplomat, Miliardář apod.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Klíčová slova: Vlajky spojených států amerických, Databáze osobností Kdo je to?, Seznam vlajek měst České republiky, odkaz, zeměpis, Sexy Sarah Michelle Gellar, Přehled vlajek USA, Webové html5 hry zdarma, Životopisy osobností, Státní prapory všech zemí, info, URL, Chelsea FC sepak bola, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Divná rodina: "Karle, vy jste fakt divná rodina, ty jsi homosexuál, brácha je teplej, táta je na kluky, je u vás vůbec někdo na ženský?" "Jo je, ségra!"

Je vidět,že když bůh rozdával rozum, tak byl Proubek zrovna na Facebooku.

Našel jsem já na ulici sedmiprstou rukavici. Je to smůla, boží trest? když mám prstů jenom šest.

Další odkazy:

Cristiano Ronaldo fotbalista
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Obrázek Japonka
Naše tipy na zajímavé stránky
Vlajka Bolívie
Doporučené internetové odkazy
Thierry Henry
Naše tipy na užitečné weby
Luis Suárez
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Kim Kardashian naked

Děkujeme vám za vaši návštěvu.