Naše tipy, počítače a internet

Připravili jsme seznam doporučených internetových stránek.

Obrázky vlajek měst ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Obrázky vlajek měst ČR. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Jihočeský kraj apod.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Informace, počítače a internet

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Bonmoty, aforismy, úsloví, myšlenky, hlášky, přísloví, výroky

Slavné citáty, Bonmoty, aforismy, úsloví, myšlenky, hlášky, přísloví, výroky, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o člověku, citáty o zdraví, citáty o přátelství, citáty o smrti, citáty o manželství, citáty o lži, citáty o bohu, citáty o ženách, citáty o dobru, citáty o zlu, citáty o bohatství, citáty o odvaze, citáty o smutku, moudra o dětech, citáty o víře, citáty o kráse, přísloví o naději, citáty o neštěstí, citáty o lásce, citáty o nenávisti od různých známých osobností.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Klíčová slova: Přehled souborových přípon, internetové stránky, kuriozity, cestování, Sudan, A, Online web Hry zdarma bez registrace, zdroje informací, Obrázky k svátku, grafická přáníčka ke stažení zdarma, Přehled států světa a jejich vlajek, Seznam zkratek a akronymů, Obrázky vlajek měst ČR, Vlajky zemí světa

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: bankovnictví, nápoje, nemoce, různé, kultura, lékařství a medicína, jídlo, stavebnictví, příroda, český jazyk, školství, materiály, nástroje, věda, fyzika, chemie, politika, psychologie, software, latina, internet, matematika, ekonomie a ekonomika, hardware atd.

Zvládli byste znovu autoškolu? Ověřte si svoji znalost vodorovných a svislých dopravních značek.

Síť, počítače a internet

Počítačové tapety pro Windows - tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Dále vám doporučujeme: Počítačové tapety pro Windows. vhodné pro počítač, ultrabook, phablet, tablet, notebook, smartphone, displej, mobilní telefon, PC, mobil, monitor a pro operační systémy Lubuntu, Windows Server 2012, Mac, Windows NT, Linux Xubuntu, Windows 7, Linux Ubuntu, Windows 2000, Windows 98, macOS, FreeBSD. Wallpapers na PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: Velikonoce - velikonoční tapety, adventní a vánoční tapety, sportovní pozadí, moře, oceány, pláže, dopravní prostředky, vesmír, planety, galaxie, rostliny, letadla, voda a bubliny, jídlo a nápoje, zvířata, 3D a Abstraktní, auta, psi a štěňátka, noční města, budovy a stavby, motorky, motocykly, wallpapery, hry a herní wallpapery, Roztomilá zvířátka. Dostupné rozměry 768x1024, 1280x854, 1152x1920, 1920x1440, 1920x1280, 2560x2048, 412x846, Full HD 1080x1920, 1600x900, 800x600, 1920x1080 Full HD, 1280x800, HD 1280x720, 2048x1080, 854x480, 320x568 atd.

Vlajky amerických států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky amerických států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Michigan, New York, Louisiana, Iowa, Maryland, Tennessee, Maine, Wyoming, Alabama, Washington, Indiana, Idaho, Arkansas, Ohio, Montana, Massachusetts, Georgie, Illinois, Wisconsin, Nebraska, Aljaška, New Jersey, Vermont, Minnesota, New Hampshire, Jižní Karolína atd.

Onlinovky zdarma

Vyzkoušejte onlinovky zdarma . Mj. na webu naleznete Hry s koňmi, Deskovky, online html5 hry, Letecké simulátory, Střílecí hry, Arkády a plošinovky, Logické hry, Puzzle a skládačky, Farmářské hry, Adventury, Skákací a hopsací gamesky, Strategické onlinovky, Barbie hry, Karetní hry - solitaire, Omalovánky, Oddechové hry, Sportovní gamesy, Vzdělávací a výukové hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hannah Montana, Akční gamesky apod.

Keywords:Vlajky měst a obcí České republiky, Seznam přípon a koncovek souborů, Biografie slavných osobností, Prapory regionů a království, Obrázky se zvířaty na plochu, odkazy, Stručný encyklopedický slovník, info, Jakarta, pro dospělé, doporučujeme, tipy

Přehled států světa a jejich vlajek

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Přehled států světa a jejich vlajek. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: evropské země a státy, země Afriky, státy Blízkého východu, země východní Asie, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, země Severní Ameriky, země střední Asie, Antarktidy, státy jižní Ameriky apod.

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak spustit, v čem spustit, jak konvertovat, jak otevřít, jak vytvořit, kterak editovat, čím zobrazit, čím prohlížet, jak exportovat, jak převést, jak přehrát soubory následujících typů: hudební audio soubory, dokumenty, koncovky souborů, písma, fonty, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, systémové soubory, spustitelné soubory, konfigurační soubory, šablony dokumentů, komprimace dat, grafiku apod.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Náš tip, počítače a internet

Vlajky měst a obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Ústecký kraj, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj apod.

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, hudební zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, obecné zkratky, okresy České republiky, státy usa, vysokoškolské a akademické tituly, vojenské hodnosti, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, měny, internetové domény 1. řádu, firmy a společnosti, geocaching apod.

Online hry zdarma

Zkuste online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Karetní, Sportovní, Strategie, Onlinovky pro dva hráče, Klasické, Oddechové, parkování - parkovačky, Velikonoční hry, Střílečky, Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy, Závodní, Stolní hry a deskovky, Pro dívky, Logické a podobně.

Klíčová slova: Webové online testy zdarma, zajímavosti, Online hry zdarma, Přání k narozeninám, volný čas, pro děti, odkaz, Přáníčka k svátku, vtipné texty k jmeninám, Onlinovky zdarma, Vlajky amerických států USA, hyperlinky, multimédia

Kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako nápoje, muži, halloween, zelenina, dopravní prostředky, věda, ovoce, osobnosti a lidé, stavby, přístroje, Vánoce a Advent, láska, hudba, auta, rostliny, hmyz, nástroje a přístroje, symboly, sport, jídlo a nápoje, ženy a dívky, smajlíci a emotikony, náboženství atd.

Webové online testy zdarma

Zkuste webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy atd.

Prapory regionů a království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, krajů České republiky, regionů Francie, rakouských zemí atd.

World wide web, internet, počítače a internet

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Prapory regionů a království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Online web Hry zdarma bez registrace

Příznivcům PC her doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace . Mj. na webu naleznete Hannah Montana, Strategické onlinovky, Logické hry, Vzdělávací a výukové hry, Karetní hry - solitaire, online html5 hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Farmářské hry, Barbie hry, Akční gamesky, Arkády a plošinovky, Skákací a hopsací gamesky, Vaření a smažení, Sportovní gamesy, Střílecí hry, Deskovky, Puzzle a skládačky, Adventury, Letecké simulátory, Auta a závodní, Oddechové hry apod.

Klíčová slova: Nej hry online, zdarma, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Přáníčka k svátku, Online testy zdarma, Obrázky zdarma, Vánoční web, Obrázky k vybarvení, webovky, Tapety na PC ke stažení, Dopravní značky

Kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako nápoje, muži, halloween, zelenina, dopravní prostředky, věda, ovoce, osobnosti a lidé, stavby, přístroje, Vánoce a Advent, láska, hudba, auta, rostliny, hmyz, nástroje a přístroje, symboly, sport, jídlo a nápoje, ženy a dívky, smajlíci a emotikony, náboženství atd.

Webové online testy zdarma

Zkuste webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy atd.

Prapory regionů a království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, krajů České republiky, regionů Francie, rakouských zemí atd.

Doporučené odkazy, počítače a internet

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Nejlepší hry pro dívky

Běžte na nejlepší hry pro dívky . Naleznete zde Oddechové, Střílečky, Sportovní, Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy, Vánoční online hry, Velikonoční hry, Klasické, Stolní hry a deskovky, Logické, Onlinovky pro dva hráče, Závodní, Karetní, Pro dívky, parkování - parkovačky a podobně.

Vtípky, ftipy, vtipné texty, frky, vtipy, fórky

Chcete se pobavit? Vtípky, ftipy, vtipné texty, frky, vtipy, fórky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o facebooku, vtipné hádanky, murphyho zákony, poslední věty před smrtí, vtipné básničky, fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, černý humor, kameňáky, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, židovské anekdoty apod.

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak spustit, v čem spustit, jak převést, kterak editovat, čím prohlížet, jak exportovat, v čem upravit, jak přehrát, jak konvertovat, čím zobrazit, jak importovat soubory následujících typů: hudební audio soubory, dokumenty, písma, fonty, koncovky souborů, video soubory, internet a web, grafiku, spustitelné soubory, obrazy disků, konfigurační soubory, systémové soubory, komprimace dat apod.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky atd.

Klíčová slova: URL, Hry pro nejmenší online, B, Super online flash hry, Nejlepší hry pro dívky, Arsenal F.C., Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, počítače, Dopravní značení, školství, Biografie slavných osobností, Americké federální vlajky, Fotografie topmodelek, 1

Několik fórů na závěr. Vtip Nesprávně položená otázka: Ptá se student rabína: "Rabi, smí se při studiu Talmudu kouřit?" "Ne, nesmí!" Student zklamaně odejde, ale kamarád ho utěšuje: "Zeptal ses špatně, to musíš jinak: Rabi, smí se při kouření studovat Talmud?" "Ano, smí."

Chlapík smrdící jako lihovar se těžce svalil na sedadlo v metru vedle jednoho kněze. Měl flekatou kravatu, stopy jasně červené rtěnky po tvářích a z půlky plnou láhev ginu čouhající v kapse. Vytáhl značně zmuchlané noviny a chvilku v nich četl. Pak se ptá kněze: "Otče, nevíte, co způsobuje artritidu?" "No, myslím, že nadměrná konzumace alkoholu a nevázaný sexuální život." Opilec se s divným výrazem vrátil k novinám a mumlal si něco o nepochopitelných věcech a osudu. Kněz chvilku přemýšlí o tom, co řekl, a pak se opilcovi omlouvá: "Víte, nechtěl jsem být tak tvrdý. Jak dlouho máte artritidu?" "Já ji nemám, ale tady píšou, že ji má papež."

Jak se říká rozhodčímu, který vyloučí více než tři čtvrtiny hokejistů? Kanibal.

Další odkazy:

Uzbekistan
Odkazy na partnerské weby
Istanbul
Naše tipy na zajímavé stránky
Athletic Bilbao
Tipy na užitečné weby
HTML5 Browserspiel
Tipy na zajímavé weby
Amy Weber
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Obrázky k jmeninám a vtipné veršované texty přání

Děkujeme vám za vaši návštěvu.