Naše tipy, hry, cestování, všeobecné informace

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky).

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

World wide web, internet, hry, cestování, všeobecné informace

Biografie známých osobností - Životopisy slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Biografie známých osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, křesťané a svatí, světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci, umělci a umělkyně atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Esejista, Čech, Hokej, Charta 77, Závodník, Producent, Historik, Country, Zpěvák, Sochař, Básník, Sci-fi, Generalissimus, KHL, Rakušan, Kladno, Český slavík, Pittsburgh Penguins, Svatý, Scénárista, Ministr, Češi, Herečka, Fotograf, Překladatel, Vládce, Miliardáři, Hokejisté, Skladatel, Boston Bruins, Sebevražda, Trest smrti, Avangard Omsk, Rétorika, Komik, Ital apod.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Klíčová slova: Nejlepší hry pro dívky, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, F, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Sexy Kelly Clarkson, Nejlepší hry pro dívky, Státy a jejich prapory, Staré hry online, Obrázky k svátku, grafická přáníčka ke stažení zdarma, internetové stránky, odkazy, weby, tipy

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Síť, hry, cestování, všeobecné informace

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Hry pro kluky

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro kluky Vybírejte z kategorií Adventury, Bojové hry, Karetní hry, Animace, Střílečky, Stolní a deskové hry, Postřehové hry, Brutální krvavé hry, Závody aut, Strategie, Hry pro děti, Logické hry, Relaxační hry, Sportovní hry, Pro dívky, Akční hry a tak dále.

Tapety na plochu počítače - tapety na PC ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Tapety na plochu počítače. lze použít v obrazovka počítače, displej, smartphone, monitor, PC, ultrabook, notebook, počítač, mobil, phablet, mobilní telefon a pro operační systémy Windows Me, Windows 2000, Lubuntu, Windows XP, Windows 10, Chrome OS, Linux Fedora, Microsoft Windows Vista, Windows 98, Windows Server 2012, Windows 10 Mobile. Pozadí na PC zdarma ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako auta, příroda, krajina, noční města, květiny, kytky, wallpapery, zvířata, vesmír, planety, galaxie, 3D a Abstraktní, sportovní pozadí, budovy a stavby, vojenské Army tapety a zbraně, voda a bubliny, jídlo a nápoje, operační systémy, Windows, Roztomilá zvířátka, motorky, motocykly, hry a herní wallpapery, psi a štěňátka, Velikonoce - velikonoční tapety, rostliny. Dostupné rozměry 1366x1024, 375x667, 1536x2048, 1600x1200, 1600x2560, 2560x1440, 1920x1080 Full HD, 360x640, 2160x3840, 1280x800, 750x1334, 1280x768, 1152x1920, 1536x2560, 1920x1440, 1280x854 atd.

Keywords:Kliparty pro dokumenty, Tapety na plochu počítače, cestování, zdroje informací, FC Barcelona, Seznam zkratek a akronymů, internet, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Fotografie Jennifer Lawrence, Vlajky jednotlivých států USA, A, V

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako zkratky krajů České republiky, vojenské hodnosti, země EU, státy usa, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, měny, okresy České republiky, obecné zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, fyzikální jednotky, hudební zkratky, mezinárodní organizace, geocaching, úřady a ministerstva, týmy NHL apod.

Doporučené odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Vtipné texty, vtipy, frky, fórky, kameňáky, anekdoty

Chcete se pobavit? Vtipné texty, vtipy, frky, fórky, kameňáky, anekdoty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ženách, O škole, O Chucku Norrisovi, Vtípky o blondýnkách, Frky, vtipy, vtípky, Frky o tchýních, O Windows, O manželství, Vtipy o cikánech, O mužích, Frky ze života, O důchodcích, O zvířátkách, Vtipy o doktorech, O ekonomech, Vtipy o Bohu, O Slovácích, O Němcích, Vtipy o policajtech, O gayích a homosexuálech apod.

Klíčová slova: výukové pomůcky, Tapety na PC zdarma ke stažení, Webové html5 hry zdarma, Historie strategických válečných her, Hry pro kluky, kuriozity, Vánoční magazín, Vlajka hlavního města Praha, humor, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, školství, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, jak převést, jak importovat, jak konvertovat, v čem upravit, v čem spustit, jak spustit, jak exportovat, jak vytvořit, kterak editovat, jak přehrát soubory následujících typů: hudební audio soubory, grafiku, písma, fonty, systémové soubory, konfigurační soubory, komprimace dat, spustitelné soubory, obrazy disků, šablony dokumentů, dokumenty, video soubory, koncovky souborů apod.

Zvládli byste znovu autoškolu? Ověřte si svoji znalost vodorovných a svislých dopravních značek.

Nejlepší online hry zdarma

Zahrajte si nejlepší online hry zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Akční hry, Postřehové, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Sportovní, Relaxační onlinovky, Karetní hry a tak podobně.

Náš tip, hry, cestování, všeobecné informace

Webové html5 hry zdarma

Běžte na webové html5 hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Holčičí, dívčí hry pro holky, Střílecí hry, Omalovánky, Arkády a plošinovky, Vzdělávací a výukové hry, Hry s koňmi, Deskovky, Logické hry, Vaření a smažení, Adventury, Oddechové hry, Letecké simulátory, Farmářské hry, Strategické onlinovky, online html5 hry, Adventní, vánoční hry, Hannah Montana, Barbie hry, Karetní hry - solitaire, Sportovní gamesy, Akční gamesky apod.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

PC pozadí pro Windows - pozadí na tablet

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste PC pozadí pro Windows. vhodné pro ultrabook, obrazovka počítače, počítač, notebook, phablet, PC, smartphone, monitor, mobil, tablet, mobilní telefon a pro operační systémy Windows NT, Java ME, Lubuntu, Linux Xubuntu, OSX, Linux Fedora, Linux Ubuntu, Windows 10 Mobile, Microsoft Windows Vista, Windows 2000, Windows 7. Full HD wallpapers na PC jsou rozdělené kategorií: rostliny, auta, vesmír, planety, galaxie, moře, oceány, pláže, budovy a stavby, vojenské Army tapety a zbraně, 3D a Abstraktní, dopravní prostředky, Roztomilá zvířátka, letadla, voda a bubliny, Velikonoce - velikonoční tapety, noční města, wallpapery, motorky, motocykly, operační systémy, Windows, sportovní pozadí, jídlo a nápoje, psi a štěňátka, hry a herní wallpapery. Dostupné velikosti jsou 1280x768, 854x480, 1920x1200, 1280x800, hi res 2560x1920, 2048x1080, 640x480, 1536x864, 1600x2560, 1536x2560, 1920x1440, 1152x864, 1200x1920, 360x760, 1366x1024, 1600x900 atd.

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Klíčová slova: hyperlinky, volný čas, pro děti, Istanbul city, Stručný slovník pojmů a termínů, Onlinovky zdarma, Vlajky států USA, CelebrityHalle Berry, Státní vlaječky, prapory, URL, Kliparty zdarma ke stažení

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, jak převést, jak importovat, jak konvertovat, v čem upravit, v čem spustit, jak spustit, jak exportovat, jak vytvořit, kterak editovat, jak přehrát soubory následujících typů: hudební audio soubory, grafiku, písma, fonty, systémové soubory, konfigurační soubory, komprimace dat, spustitelné soubory, obrazy disků, šablony dokumentů, dokumenty, video soubory, koncovky souborů apod.

Zvládli byste znovu autoškolu? Ověřte si svoji znalost vodorovných a svislých dopravních značek.

Nejlepší online hry zdarma

Zahrajte si nejlepší online hry zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Akční hry, Postřehové, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Sportovní, Relaxační onlinovky, Karetní hry a tak podobně.

Informace, hry, cestování, všeobecné informace

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: rakouských zemí, regionů Francie, krajů České republiky, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Nejlepší hry pro dívky

Zahrajte si nejlepší hry pro dívky . V této jedinečné sbírce naleznete Hry pro dva hráče, Bojové hry, Akční hry, Animace, Karetní hry, Adventury, Logické hry, Sportovní hry, Postřehové hry, Brutální krvavé hry, Střílečky, Hry pro děti, Strategie, Stolní a deskové hry, Pro dívky, Závody aut a tak dále.

Klíčová slova: info, Dopravní značení, Super online flash hry, doporučujeme, Nejhranější online testy a kvízy, Liberia, Nejlepší online hry zdarma, Stručný slovník pojmů a termínů, F, Dopravní značení, Vánoční magazín, Online životopisy, biografie, Omalovánky - dinosauři, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Klaus: Klaus přijde do nebe společně s Putinem a Bushem. Sedí tam svatý Petr a ptá se: "Ty jsi kdo"? "Já jsem Bush, prezident USA." "Sedni si po mojí pravici! A ty?" "Putin, prezident Ruska!" "Dobře, sedni si po mojí levici!" "A ty jsi kdo?" ptá se Klause. "Já jsem prezident Česka - profesor Klaus a jak vidím, sedíš mi na stoličce!"

Čeho se nejvíc bojí teplouši? Zimnice.

Nepouštěj se do diskusí! Není-li už zbytí, polož otázku, která nemá s tématem nic společného, a škodolibě přihlížej, jak tvůj společník nechápe, o co jde. A v ten okamžik změň téma.

Další odkazy:

Wayne Rooney
Odkazy na zajímavé weby
Zlatan Ibrahimović futbolista sueco de ascendencia bosnio-croata
Linky na partnerské weby
Historie cestování
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Nejlepší web stránka
Naše tipy na užitečné weby
Belgium
Zajímavé internetové odkazy
Country flags

Děkujeme vám za vaši návštěvu.